› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Obywatel Niemiec z fałszywym prawem jazdy

› region ponad rok temu    15.08.2019
Informacja prasowa
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
Obywatel Niemiec z fałszywym prawem jazdy

Na drogowym przejściu granicznym w Grzechotkach, funkcjonariusze Straży Granicznej zabezpieczyli podrobione litewskie prawo jazdy, którym posłużył się obywatel Niemiec.

Kierowca osobowego bmw, 9 sierpnia stawił się do odprawy granicznej na kierunku wyjazdowym z Polski. Podejrzenie funkcjonariusza Straży Granicznej wzbudziło litewskie prawo jazdy, które 31-latek  przedstawił do kontroli. Okazało się, że dokument podrobiony był na wzór oryginalnego.

Fałszywy blankiet został zabezpieczony. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem za posłużenie się podrobionym prawem jazdy. Na poczet przyszłej kary zabezpieczono 1 000 zł.

w/z Rzecznika Prasowego W-MOSG st. sierż. SG Anna Matejuk-Ficek, Referat Prasowy, Wydział Analiz Informacji i Współpracy Międzynarodowej Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej
 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ TB
ponad rok temu ocena: 0%  1
Po co straż graniczna sprawdza prawo jazdy, od sprawdzania uprawnień do kierowania pojazdem jest policja . Za chwilę na przejściu granicznym zaczną kontrolować akt urodzenia i małżeństwa.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.