fot. elblag.netKolejne kamery on-line pojawiły się w serwisie internetowym elblag.net. Tym razem będziemy mogli spojrzeć na to, co dzieje się w Braniewie. Podglądamy to miasto aż z czterech kamer.
Wraz z powstaniem Multiplatformy Miejskiej www.elblag.net, sukcesywnie rozwijany jest dział z kamerami on-line, dzięki którym można zobaczyć, co dzieje się w danych rejonach miasta. Na początku nasze kamery tylko pokazywały Elbląg, jednak wraz z rozwojem tego segmentu dziennika internetowego elblag.net, dołączaliśmy tego typu urządzenia również w pobliskich miastach, takich jak Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański oraz z miejscowości Stegna.
Tym razem dodaliśmy 4 kamery, które śledzą to, co dzieje się w Braniewie. Zachęcamy do codziennego odwiedzania Multiplatformy Miejskiej www.elblag.net oraz oczywiście do korzystania z działu kamer: http://kamery.elblag.net/
|
Komentarze
(4)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
› pokaż według najstarszych |

| ponad rok temu | ocena: 0% | 4 |
| oceń komentarz |
| wpisy tej osoby | zgłoś do moderacji | zgłoś jako hejt |

| ponad rok temu | ocena: 0% | 3 |
| oceń komentarz |
| wpisy tej osoby | zgłoś do moderacji | zgłoś jako hejt |

| ponad rok temu | ocena: 0% | 2 |
| oceń komentarz |
| wpisy tej osoby | zgłoś do moderacji | zgłoś jako hejt |

| ponad rok temu | ocena: 0% | 1 |
| oceń komentarz |
| wpisy tej osoby | zgłoś do moderacji | zgłoś jako hejt |
| Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013. | ![]() |