› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

komentowane

oceniane

Niewidomy pies porzucony przez właścicieli. Cudem przeżył

› bieżące 17 dni temu    3.09.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 Niewidomy pies porzucony przez właścicieli. Cudem przeżył fot. OTOZ Animals

Miał nie zostać odnaleziony, miał umrzeć na odludziu. Stało się jednak inaczej – ciężko chory, niewidomy pies miał szczęście. Dobrzy ludzie natknęli się na niego i rozpoczęła się walka o jego zdrowie i życie.

Jak informuje OTOZ Animals, pies został odnaleziony przez przypadkowych spacerowiczów, którzy od razu ich powiadomili o tym fakcie.

– Otrzymaliśmy zgłoszenie o niewidomym, zaniedbanym cocker spanielu. Na miejscu, w krzakach, ukazała się nam kupka nieszczęścia… Pies niedowidzi lub stracił wzrok całkowicie. Jest wychudzony i brudny. Jego uszy wołały o pomstę do nieba, były zlepkiem ziemi, piasku i błota…. Na szczęście udało nam się już opanować ich stan – informuje OTOZ Animals w Elblągu. Ktoś zadał sobie tyle trudu, by wyrzucić tego biedaka na kompletnym odludziu, w polu. Pies nie podniósł się na nasz widok, nie reagował. Bez problemu pozwolił wziąć się na ręce i zapakować do samochodu. Wielkie podziękowania dla spacerowiczów, którzy zauważyli tę biedę w krzakach i nie pozostali obojętni na jego los – bezzwłocznie nas powiadomili.

Pracownicy organizacji od razu rozpoczęli gorączkową walkę o życie i zdrowie porzuconego psa. Apelują też do elblążan o pomoc w ratowaniu zwierzęcia.

– O dalszych jego losach, będziemy na bieżąco Was informować – informują. – Tymczasem prosimy Was gorąco o ciepłe myśli dla naszego Kołduna i o najmniejsze nawet wpłaty na diagnostykę, karmę specjalistyczną i cały okres rekonwalescencji.

Dane do przelewu (z dopiskiem „dla Kołduna”):

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu ul. Królewiecka 233; 82-300 Elbląg konto: Bank Millennium 41 1160 2202 0000 0001 2949 7297 BIC/SWIFT: BIGBPLPWXXX PayPal: elblag.schronisko@otoz.pl

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 2
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ewa
14 dni temu 1
mam nadzieje ze tych psychopatow spotka los milion razy gorszy niz tego biednego starego psiaka.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.