› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Nie zatrzymał się do kontroli i...zderzył się z latarnią!

› bieżące miesiąc temu    4.05.2023
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Nie zatrzymał się do kontroli i...zderzył się z latarnią! fot. KMP Elbląg

Kierował srebrnym mercedesem, nie zatrzymał się do kontroli a chwilę później uderzył w uliczną latarnię – mowa tu o 38-latku, którego chcieli zatrzymać do kontroli policjanci z prewencji. Kierujący autem mężczyzna popełnił wykroczenie a dokładnie jechał po powierzchni wyłączonej z ruchu i skręcał w ul. Brzeską.

Zdarzenie miało miejsce w środę (3.05) około godziny 23.00. Gdy policjanci włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe, aby zatrzymać go do kontroli ten przyspieszył i skierował się w ul. Robotniczą a następnie Okrzei i Rechniewskiego.

Nie zastosował się także do czerwonego światła na jednym z sygnalizatorów, gdy skręcał w ulicę Okrzei. Gdy z ulicy Rechniewskiego chciał skręcić w Brzeską, nie zapanował nad autem i uderzył w słup latarni uszkadzając i unieruchamiając mercedesa. Gdy policjanci obezwładnili 38-latka i założyli mu kajdanki a także sprawdzili w bazie danych okazało się, że ma on 2,26 promila alkoholu w organizmie. 38-latek miał cofnięte uprawnienia do kierowania właśnie za kierowanie po alkoholu.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz odpowie dodatkowo za popełnione wykroczenia a także za kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz niezatrzymanie się do kontroli drogowej. Może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

nadkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 2
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.