› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

Nie masz pomysłu na prezent. Wygraj książkę w konkursie Elblag.net

› bieżące 5 miesięcy temu    3.12.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Nie masz pomysłu na prezent. Wygraj książkę w konkursie Elblag.net

Dziś (3.12) rozpoczynamy naszą akcję: „Wygraj książkę w konkursie Elblag.net”. Pierwsza publikacja jest zatytułowana „Na śniegu”, którą poleca Maciej Kot, medalista Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018. Przeznaczona jest dla młodych Czytelników. Niebawem książka o grach zespołowych oraz wiele innych ciekawych propozycji dla dzieci i dorosłych. 

Książka "Na śniegu" wydawnictwa Polarny Lis to wprowadzenie do świata najpopularniejszych sportów zimowych: biegów narciarskich, narciarstwa alpejskiego i snowboardu, skoków narciarskich, łyżwiarstwa figurowego oraz hokeju na lodzie. Lektura książki daje młodym Czytelnikom dużą dawkę wiedzy o sporcie i zachęca ich do zimowej aktywności.

Najstarsze znalezione narty i łyżwy mają ponad 4 tysiące lat! A czy wiecie, gdzie narodziła się idea sportów zimowych? Kto może wziąć udział w zawodach Koziołka-Matołka? Ile warstw ubrań noszą narciarze biegowi? Po co łyżwom ząbki? Łukasz Olkowicz ponownie otwiera przed Czytelnikami świat sportów - tym razem - zimowych! Przedstawia sylwetki najwybitniejszych sportowców, ciekawostki historyczne oraz praktyczne porady dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z nartami lub łyżwami.

Książkę poleca  Maciej Kot, reprezentant Polski w skokach narciarskich drużynowy brązowy medalista Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018, drużynowy złoty oraz brązowy medalista mistrzostw świata:

Jeśli kochacie zimę i lubicie spędzać aktywnie czas, sięgnijcie po książkę Łukasza Olkowicza Na śniegu. Znajdziecie tam informacje o pięciu najbardziej popularnych dyscyplinach sportów zimowych, w tym oczywiście o skokach narciarskich. Lektura książki daje młodym czytelnikom dużą dawkę wiedzy o sporcie i zachęca do aktywności. Kto wie, być może dzięki lekturze ktoś rozpocznie przygodę na zimowych arenach i pójdzie w ślady wielkich mistrzów, takich jak Adam Małysz, Justyna Kowalczyk, Mariusz Czerkawski czy Andrzej Bachleda-Curuś. Czytajcie i widzimy się na śniegu!. 

Patronat honorowy nad książką Na śniegu objęły: Polski Związek Narciarski, Polski Związek Łyżwiarstwa Figurowego oraz Polski Związek Hokeja na Lodzie. 

KONKURS!
Aby wygrać „Na śniegu” należy odpowiedzieć na na pytanie: dlaczego chcesz wygrać właśnie tę książkę. 
Odpowiedź wyślij na adres konkursy@elblag.net. Tytuł wiadomości „Na śniegu”. Podaj imię i nazwisko oraz numer telefonu. Na zgłoszenia czekamy do 10 grudnia do godz 10:00. Odbiór nagrody w siedzibie redakcji, ul. Syrokomli 19.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.