› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Naucz się jeździć na łyżwach w Elblągu

› bieżące 6 dni temu    11.10.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Naucz się jeździć na łyżwach w Elblągu fot. MOSIR Elbląg

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na zajęcia nauki jazdy na łyżwach. Każdy, kto chciałby rozpocząć swoją przygodę z jazdą po tafli lub poprawić swoje umiejętności w tej dziedzinie, będzie mógł to zrobić. Pierwsze zajęcia wystartują na Lodowisku „Helena” we wtorek, 12 października, o godz. 18.

Rozpoczął się właśnie kolejny sezon na lodowisku Helena i kolejna edycja nauki jazdy na łyżwach. W ćwiczeniach będą mogły uczestniczyć zarówno dzieci, jak i dorośli. Cotygodniowe zajęcia poprowadzi Zuzanna Ziemińska, profesjonalna trenerka w tej dyscyplinie, która na co dzień szkoli łyżwiarzy figurowych w klubie UKS Szóstka Elbląg.

Naukę jazdy na łyżwach można rozpocząć niemalże w każdym wieku. W trakcie zajęć tafla lodowiska podzielona będzie na dwie części, by sprawnie i bezpiecznie prowadzić lekcje. Na jednej z nich będą odbywały się zajęcia dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z łyżwami lub chcą się doszkolić, a druga części tafli będzie ogólnodostępna dla wszystkich miłośników tego sportu.

Jednorazowy koszt uczestnictwa to 11 zł bilet ulgowy dla dzieci i młodzieży oraz 14 złotych bilet normalny. Wejściówki z elbląską Kartą Dużej Rodziny są dostępne odpowiednio za 9 i 11 zł od każdej osoby.

Każdy z treningów będzie trwał 50 minut. By uczestniczyć w zajęciach nie trzeba mieć własnych łyżew. Na lodowisku funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu, a za wypożyczenia pary łyżew zapłacimy 8 złotych.

Dzieci będą mogły także bezpłatnie skorzystać z pingwinka, który pomoże w jeździe.

Ślizgawki ogólnodostępne odbywają się we wtorki, czwartki i piątki o godz. 18 i 19 oraz w weekendy o godz. 12.30, 13.30, 14.40, 15.40 i 16.50.

Więcej informacji na stronie MOSiR.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.