› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Nasza sonda. Kto na prezydenta miasta? Poprzyj swojego kandydata!

› bieżące ponad rok temu    1.06.2013
Redakcja elblag.net
komentarzy 152 ocen 308 / 92%
A A A
Nasza sonda. Kto na prezydenta miasta? Poprzyj swojego kandydata!

Znamy już wszystkich kandydatów, którzy będą ubiegali się o urząd prezydenta miasta. Kogo wybrać? W tym na pewno pomogą nam programy kandydatów, spotkania z wyborcami i nasze sympatie i preferencje. My chcemy poznać, kogo nasi czytelnicy obdarzyli swoim zaufaniem.

W przyspieszonych wyborach samorządowych będziemy wybierali prezydenta miasta Elbląga na skróconą kadencję. Nieco ponad rok będzie miał nowy włodarz miasta na wprowadzenie swojego programu. Kogo powinniśmy obdarzyć naszym zaufaniem? Na kogo oddać swój głos? Zachęcamy Was do udziału w naszym internetowym sondażu. U nas możecie wyrazić swoje poparcie dla konkretnego kandydata na prezydenta miasta.

Zapraszamy do głosowania.

Nasza sonda. Kto na prezydenta miasta?

ankieta dodana 01.06.2013, ilość wszystkich głosów: 13662
Ewa Białkowska (KW Ruch Palikota) (5%)
Elżbieta Gelert (KWW Platforma Obywatelska) (25%)
Edward Pukin (KWW Naszą Partią Jest Elbląg) (9%)
Janusz Nowak (KW SLD) (6%)
Jerzy Wilk (KW PiS) (2%)
Paweł Kowszyński (KW Solidarna Polska) (0%)
Lech Kraśniański (KWW Wolny Elbląg) (27%)
Jacek Tomczak (KWW Partia Elblążan) (0%)
Cezary Balbuza (KWW EKO) (3%)
Witold Wróblewski (KWW W.Wróblewskiego) (23%)

Powiązane

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (152)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Akcjat4
ponad rok temu ocena: 0%  152
Najpierw trzeba prześwietlić pochodzenie trzy pokolenia w tył!Zmieniają nazwiska i udają Polaków!
~ Arek
ponad rok temu ocena: 50%  151
Teraz wiemy jak klamca jest Krasnianski. Caly czas byl z Palikotem. http://wyborcza.pl/2029020,754...
~ marian
ponad rok temu ocena: 40%  150
Krasnianski walij sobie codziennie, no i wygral. 2,79 % a tu 27. EsBe
~ ELB84
ponad rok temu ocena: 70%  149
Nie mogę tylko zrozumieć dlaczego Pani jest tak naiwna jeśli Pan Cezary wygra to niby jak to ma wyglądać kto ma go poprzez w Sejmie Po czy PiS? Jak Pani sądzi? Jak zmienić podział administracyjny i dołączyć nas pod Gdańsk skoro o tym mówi głośno tylko PiS. Wiem ,że PiS jest jak płachta na Byka większości mieszkańców miasta ale lokalni działacze są za słabi jeśli chodzi o przebicie w centrali. Dlatego czas na PiS. Proszę się zastanowić i podać jakiś argument jeśli chce Pani wchodzić w polemikę. Riposty typu Łyka są zbędne ważą się losy naszego miasta a tylko PiS ma plany aby zadbać o ten region. Taka sytuacja może się już nie powtórzyć mieliśmy innych "włodarzy" i miasto się pogrążyło i nie mówię tu tylko o PO. Problem polega na tym zamiast rozmawiać nad programami partii i tym co dobre dla miasta rozmawiamy nad tym kto kogo lubi a kto nie przynajmniej odnoszę takie wrażenie.
~ ELB84
ponad rok temu ocena: 75%  148
Region miasta Elbląg nie jest w chwili obecnej atrakcyjny z różnych względów to także tłumaczyłem w poprzednich wpisach. Dlatego uważam ,że powinniśmy dać głos na PiS jako mieszkańcy tego miasta. Jest to odważny pomysł który PiS chciał już kiedyś wprowadzić ale został powstrzymany, nie sądzę ,że wszystko co robił do tej pory było dobre ale plan dla miasta jest bardzo dobry.
~ ELB84
ponad rok temu ocena: 60%  147
Proszę Pani ja nic nie łykam zdaję sobie sprawę ,że kwestia portu w Elblągu to nie ta kadencja. Oceniam sprawę realnie Pis wygrywa tu i wygra wybory do Sejmu na to się zanosi. Ustawa już była na rozpoczęcie przekopu i zabezpieczenie na ten cel 50mln złotych ale w Sejmie są obecnie inne partie w szczególności PO i Ruuch Palikota które tworzą moim zdaniem jeden wytwór. Co do Pani poparcia dla Cezarego nic do niego nie mam ale tak jak pisałem już wcześniej lokalni działacze nie zmienią sytuacji Elbląga inwestycja musi iść z góry a taka będzie jak wygra PIS. Dlatego ich popieram bo to przyszłość dla Elbląga. Co to za obietnica skoro było już głosowanie w tej sprawie (port) na debacie Pan Jerzy przedstawił jak głosowała Pani doktor. Również mam dość wojen PO i PIS. Pan Wilk mówił o tym ,że ta sprawa powinna być bezpartyjna bo to posłuży tylko naszym mieszkańcom. Nie ma co się oszukiwać w Elbląg trzeba zainwestować miejsca pracy same nie przyjdą do ludzi.
~ zatroskana
ponad rok temu ocena: 9%  146
Widzę, że łyka pan te obietnice bez popijania! Jestem realistką! Wiem jedno, PIS obieca wszystko, co tylko nam się wymarzy- wszystko po to, by dorwać się do władzy. Wszyscy mamy już dość wojny PISu z PO. Popieram w tych wyborach kandydata bezpartyjnego- Cezarego Balbuzę.
~ ELB84
ponad rok temu ocena: 50%  145
Odłączenia od Olsztyna:D oczywiście:D
~ ELB84
ponad rok temu ocena: 50%  144
Elbląg może funkcjonować lepiej ale do tego potrzebne są inwestycje stąd ten port skoro była ustawa każdy może sprawdzić jak głosowali posłowie na stronie sejmu to są dane do wglądu to znaczy ,że to nie tylko kiełbasa wyborcza ale plan który jest blokowany przez inne partie. Jeśli będzie tu praca przez tą inwestycje to czego wy się mamy obawiać?
~ ELB84
ponad rok temu ocena: 60%  143
Pani Zatroskana.. Ja myślę przyszłościowo dlatego PiS:) Wskaże mi Pani inna partię która chce ludzi odciążyć np. obniżenie czynszy o 25%, szukać cięć w UM np. odwołanie 3 Vc-prezydenta, likwidacja Strąży Miejskiej to zasili budżet a może zająć się tym policja, wykluczenie niepotrzebnych delegacji zagranicznych Urzędników UM kolejny +, rezygnacja z AuqaParku całkowicie nie rentowne, referendum w sprawie odłączenia od Gdańska, plany na budowę portu jaki on by nie był sprowadzi inwestorów i rozwinie handel= miejsca pracy i realne wsparcie z Warszawy jeśli sondaże się sprawdza a zrobią to co mówią tutaj wreszcie się coś ruszy. Przepraszam ale ja nie ulegam Pani troskom bo Pani opinia poza narzekaniem nie wnosi żadnych konkretnych argumentów. Pozdrawiam
~ zatroskana
ponad rok temu ocena: 18%  142
Jeśli będziemy tak myśleć o Elblągu jak zwolennicy PISu, to nigdy nic się tu nie zmieni!!! Właśnie dlatego NIE dla Wilka !!!
~ ELB84
ponad rok temu ocena: 75%  141
Sytuacja Elbląga jest diametralnie odmienną i bez interwencji z góry (sejm -partii która będzie mogła złożyć odpowiednie ustawy) , Elbląg jak stoi w miejscu będzie stał. SLD - już było poza inwestycjami ze srodków UE nic wielkiego nie uczyniło dla rozwoju regionu. PO- zostało odwołane , uderzyło w najbiedniejszych, zadłużyło miasto itd wszyscy wiemy. PiS - nigdy tu nie rządził wiec ocena ich radnych i kandydatów ciężko ocenić poza subiektywnymi odczuciami ale mają poparcie z góry. Ruch Palikota - darmowe bilety mówią ,że to możliwe ale ZKM oświadczył co innego. Darmowe bilety=Inwestorzy=Zart :D:D:D:D Solidarna Polska - małpuje PiS Komitety Bezpartyjne- zbyt słabe aby powalczyć o zmianę. Tak to widzę.
~ ELB84
ponad rok temu ocena: 75%  140
Dziwi mnie fakt ,że ludzie wierzą w lokalnych działaczy ci w większości i tak mają przeszłość polityczną. Elbląg to nie Wrocław lub Poznań gdzie miasta nie mają konkurentów w regionie liczba mieszkańców jest kilkukrotnie wyższa. Po drugie to miasta akademickie gdzie liczba studentów generuje wpływ do budżetu miasta . Po trzecie są tam inwestorzy zagraniczni ze swoimi siedzibami ze względu na dostęp do wykształconej kadry. W takich miastach lokalny działacz może zarządzać miastem.
~ ELB84
ponad rok temu ocena: 75%  139
Nie wiem skąd się wzięła nagonka na PIS:) Zarzucamy im co tak dokładnie a jak radny w postaci Pana Wilka może coś zmienić jeśli rada składa się z 25 osób to ja się pytam: Jak jedna osoba będąca w mniejszości może sama zmienić coś w mieście. Zmiany wprowadza się większością głosów. Proponuje obejrzeć debatę prezydencką Tusk kontra Kaczyński z ostatnich wyborów tam padło wiele obietnic ze strony Tuska efekt znamy wszyscy. Nie chcę polemizować i stawać się obrońcą Pis-u ale tak to już z nami polakami jest łatwiej jest nam narzekać na kogoś niż komuś zaufać Po straszy Pis-em tak było od zawsze. Myślę ,że powinniśmy wybrać kogoś kto będzie miał wsparcie z władz centralnych lokalnie nic się nie zmieni. Po miało swoja szanse sam byłem ich wyborcom a teraz daje szanse PiS jeśli sięgną po władze i zainwestuje w ten region Elbląg może się odbić od dna. Ja im daje kredyt zaufania bo patrzę na to w ten sposób.
~ zniesmaczona
ponad rok temu ocena: 27%  138
Wsłuchuję się od jakiegoś czasu w to, co wygaduje Wilk i zastanawiam się, co ten człowiek robił w Radzie i jak mu nie wstyd kandydować po raz kolejny?! On niczego tu nie zmieni, bo nie ma do tego kompetencji! Nie potrafi nawet zdania poprawnie sklecić... o czym my mówimy... Bezczelnie uśmiecha się do nas z tych swoich plakatów i liczy na frajerów, którzy zapewnią mu ciepłą posadkę.
~ ELB84
ponad rok temu ocena: 40%  137
AmoneXAR nie przeczę sam sobie choć tak to odbierasz. W pierwszej wypowiedzi maiłem na myśli pewne grupy interesów , które lokalnie wobec tych "włodarzy" Elbląga się wytworzyły przez ostatnie 10-15 lat. Co mamy w efekcie podniesione koszty utrzymania dla najuboższych w mieście, upadek średnich i małych przedsiębiorstw, zmniejszenie rynku pracy, przetargi na rzecz firm z Olsztyna i innych miast, zadłużenie budżetu miasta, emigracje młodych itd mogę wymieniać jeszcze wiele... Patrze na to realnie i wiem ,że jednak tylko kandydat i radni z danej partii mogą coś zmienić a PiS w chwili obecnej prowadzi w sondażach w całej Polsce. I jako jedyny oferuje korzystne efekty w przyszłości dla Elbląga a ich program lokalny nie jest oderwany od rzeczywistości. Uważam ,że my już dawno jesteśmy na dnie i Czas coś zmienić!
~ ELB84
ponad rok temu ocena: 50%  136
AmoneXAR nie uważam ,żebym przeczył sam sobie mówiąc o Po i SLd mówie o pewnych układach w UM i innych instytucjach które się w naszym mieście wytworzyły przez ostatnie 10 jak nie 15 lat. Co do mojej drugiej wypowiedzi jestem realista i wiem ,że komitet bez zaplecza partyjnego w sejmie nie odmienni sytuacji Elbląga a tylko Pis wypowiada się realnie na temat zmiany administracyjnej podziału województw ponadto lokalnie PiS zapowiada referendum w tej sprawie. Żyjemy w państwie demokratycznym ale tylko wybrane przez nasz rządy mogą wprowadzać zmiany. Elbląg i okolice nigdy nie należał do elektoratu Pis-u. Ta partia jako jedyna ma realne szanse na objęcie władzy w Polsce dlatego uważam ,że reszta partyjnych kandydatów leje wodę. Na debacie Pan Wilk próbował przedstawił wynik głosowania na rozpoczęcie przekopu Mierzei. Myślę ,że powinniśmy obrać inny kierunek jako elektorat skoro poprzednicy zabrali możliwość rozwoju a wybrani posłowie z tych partii nie działają na korzyść Elbląga.
~ ELB84
ponad rok temu ocena: 50%  135
Zdziwi Państwa moja wypowiedz ale podając analizie wyborcze obietnice pozostałych partii poza wymienionym PO i SLD tylko Pis przedstawia jakiś rozwój w dalszej perspektywie ze względu na to ,iż na nasze życie ma wpływ polityka we władzach centralnych a jedynie ta partia jako oponent Po , może powalczyć o zmianę w naszym regionie. Przechodząc dalej ta partia ma raczej jasny i przejrzysty program ,który może zrealizować w 18-miesięcy. Pozostałe partie jak Solidarna Polska i Ruch Palikota to wytwory naszej sceny politycznej, które próbują ludzi nabrać na populistyczne hasła jak bilety za darmo itd... a dzięki temu inwestycje. Komitety bez partyjne nie do końca są bezpartyjne i nie będą miały szans na przebicie jeśli chodzi o zmianę w regionie bo rząd i tak wyda swoje dyrektywy. Proponuje pomyśleć i poczytac programy wyborcze kandydatów na ich stronach a potem się wypowiadać. Moje głos uzyska Pan Jerzy Wilk z prostych przyczyn bo stoi za nim opozycja ,która oferuje zmianę w regionie.
~ AmoneXar
ponad rok temu ocena: 20%  134
Kolego/koleżanko, sam sobie przeczysz: "partie reprezentują pewne grupy interesów i powiązań jeśli spojrzy się na to w ten sposób to obietnice" tak piszesz, a chwilę potem "odając analizie wyborcze obietnice pozostałych partii poza wymienionym PO i SLD tylko Pis przedstawia jakiś rozwój" - jaki rozwój? Z Panem z problemami alkoholowymi, niepotrafiącym zarządzać niewielkim przedsiębiorstwem, dziś likwidowanej przez niego, na stołek prezydenta miasta? Brawo - idziemy na dno!
~ ELB84
ponad rok temu ocena: 63%  133
Proszę Państwa, Przeczytałem wszystkie Państwa komentarze i dziwie się ,że tak wygląda merytoryczna dyskusja na temat tego kto zasiądzie na fotelu prezydenta miasta Elbląg. Po pierwsze debata która się odbyła nie dała kandydatom możliwości otwartego przedstawienia swoich kandydatur na te stanowisko. Po drugie widzę ,że łatwiej jest kogoś osmarować obrazić i posądzać o różne rzeczy jak merytorycznie przedstawić swój wybór i go wyartykułować. Patrząc na wszystkich kandydatów należy brać pod uwagę dlaczego tak naprawdę w chwili obecnej trwa ta dyskusja. Przechodząc do meritum sprawy uważam ,że jeśli ostatnie rządy SLD_PO w Elblągu się nie sprawdziły a miasto z roku na rok kurczy się pod względem rynku pracy oraz pod względem demograficznym z powodu rządów tych partii nie należy stawiać na kandydatów tych partii. spytacie państwo dlaczego moja odpowiedz jest prosta ponieważ partie reprezentują pewne grupy interesów i powiązań jeśli spojrzy się na to w ten sposób to obietnice =0
~ Adam
ponad rok temu ocena: 50%  132
Dobre http://www.youtube.com/watch?f...
~ POlitolog
ponad rok temu ocena: 73%  131
Elblazanie, tylko nie PO i komuniści z SLD. Ta koalicja doprowadzila Elblag do takiej sytuacji. Miller (wcześniej SAMOOBRONA) już przebiera nóżki aby być przystawką POpapranców
~ marian
ponad rok temu ocena: 82%  130
W elblag.tv jest wypowiedz Krasnianskiego. Biedak, nie byl u Palikoat i nie mial nic wspolnego z Samoobrona. Tylko komisja wyborcz chba sie pomylila. http://pkw.gov.pl/uzupelniajac... O lustracji jest ju nizej. Chamstwo
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 13%  129
Kolego w jakim ty języku czytasz ? Migowym ? Parę godzin z Leszkiem spędziłem i nigdy nie twierdził że nie był w Ruchy Palikota. Tyle że z tego wyrósł jak dziecko ze świnki. Partie polityczne w społeczeństwie informatycznym to po prostu anachronizm... Tylko jeszcze nie wszyscy to dostrzegają...
~ marian
ponad rok temu ocena: 82%  128
Akurat widzalem wypowiedz Krasnianskiego na ELBLAG.TV. Favet ma tupet. Nie udzielal sie politycznie. Pol roku temy wystapil z RP, 2007 kandydowal na posla z Samoobrony. W telwizji twierdzi, ze nie bal w samoobronie. Tu kominikat PKW. http://pkw.gov.pl/uzupelniajac... Wtedy bal lustrowany. Wyniki sami znacie. Chamstwo
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 18%  127
KRAŚNIAŃSKI Lech, lat 55, wykształcenie wyższe, zam. Elbląg zgłoszony przez KWW WOLNY ELBLĄG nie należy do partii politycznej To jest wycinek z Obwieszczenia Miejskiej Komisji Wybiorczej . Widzisz tam gdzieś informację z IPN iż złożył oświadczenie o współpracy z SB ?
~ edzia
ponad rok temu ocena: 33%  126
p.s. Kliknij w link, wypełnij i WYŚLIJ - wystarczy skopiować to co wyżej. Były prezydent Nowaczyk w swoim gabinecie miał nowo wyremontowana łazieneczkę. Nowy prezydent zmieni wszystkie MEBLE http://www.budzetobywatelski.e... ... tylko mieszkańcy Elbląga i okolic. Jak go wypełnić: 1. numer okregu wyborczego zadania: 3 ul. Bolesława Chrobrego 3 2. Nazwa zadania: Remont Domu Dziecka w Elblagu 3. Miejsce realizacji zadania: Dom dziecka w Elblagu ul. Bolesława Chrobrego 4 4. Opis zadania: - przebudowa nieużywanych pomieszczeń na pokoje mieszkalne - odświeżenie tynków na ścianach i sufitach; - Ocieplenie budynku; - wykonanie okładzin ściennych na stołówce i korytarzu; - remont łazienek; - przebudowa pokoju dziennego; - częściowa wymiana drzwi i okien; - poszerzenie otworów drzwiowych; - wymiana instalacji elektrycznej i sanitarnej w części remontowanych pomieszczeń; - przebudowa pomieszczeń na siłownię i pracownie specjalistyczne 5-10. Dane wnioskodawcy p.s. Taki dom dziecka to wstyd nie tylko dla władzy ale i dla samych mieszkańców.
~ adrian
ponad rok temu ocena: 88%  125
eSBeki won!
~ mafia
ponad rok temu ocena: 88%  124
Sprawdziłam pozycja 732 WSPÓŁPRACOWNIK To jak to mozliwe żeby tacy ludzie ubiegali sie o mandat zaufania publicznego - TO nie dopomyslenia
~ AmoneXar
ponad rok temu ocena: 0%  123
Strona, właśnie sprawdziłem, należy do pana Leszka Bubla, człowieka niewiarygodnego, rasowy oszust i kłamca. Proszę poszukać informacji w internecie - wiele jest o nim złego. Przykład: "28 października 2005 Sąd Rejonowy dla Warszawy-Pragi uznał go za winnego znieważenia polskiego parlamentu" - polska Wikipedia.
~ Julek
ponad rok temu ocena: 88%  122
Panie Krasnianski. Czy wspolpracowal pan z SB? http://lustracja.net/index.php... Pozycja 732
~ AmoneXar
ponad rok temu ocena: 0%  121
Czy może Pan/Pani podać kto jest twórcą i właścicielem tego portalu??
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 14%  120
KRAŚNIAŃSKI Lech, lat 55, wykształcenie wyższe, zam. Elbląg zgłoszony przez KWW WOLNY ELBLĄG nie należy do partii politycznej http://um-elblag.samorzady.pl/... Umiesz czytać czy tylko pisać bzdury ?
~ Bania
ponad rok temu ocena: 70%  119
oddałam głos na P Wróblewskiego
~ superman
ponad rok temu ocena: 86%  118
Tak czy owak, napewno nie Nowak I nie SLD, które teraz głupa rżnie, w koalicji z PO, robili nas w jajo, a my teraz im dowalimy i do władzy nie dopuscimy. Nie muszę nic pisać o PO, sami wprowadzili sie na dno. Kot ma inny poglad seksualny, nie ma u nas szansy, dlatego mówimy „palikotowi”, ciebie powstrzymać jesteśmy gotowi. Tak czy owak, napewno nie Nowak
~ marek
ponad rok temu ocena: 14%  117
Sonda elblag.net nie zachwyca - u innych każdy może oddać głos tylko raz ze swojego komputera a tu klikam bez ograniczeń - Mało to obiektywne
~ Jarosław+
ponad rok temu ocena: 33%  116
http://www.youtube.com/watch?v... :)
~ AmoneXar
ponad rok temu ocena: 14%  115
@~Rozmaryn Mówisz o szpitalu? Szpital wojewódzki się utrzymał, bo Pani poseł E. Gelert miała układy w Urzędzie Miasta (prezydent miasta był jej partyjnym kolegą) tak więc Twoja ocena, w tym miejscu, nie jest do końca obiektywna. Głos na KWW Wolny Elbląg!
~ AmoneXar
ponad rok temu ocena: 18%  114
Ocena tego artykułu sugeruje, że Platforma już rozpościera swoje macki po wszystkich portalach. Pani Gelert sprawnie zarządza szpitalem, bo tam pieniądze się głównie WYDAJE a nie OSZCZĘDZA. Jeżeli przełoży swoją politykę ze Szpitala na Miasto, to w następnych wyborach jednym z postulatów wszystkich komitetów będzie "oddłużenie miasta i pozyskanie (w końcu) środków unijnych".
~ Rozmaryn
ponad rok temu ocena: 14%  113
Dziwnie ludzie myślą i oceniają kandydatów. A jest podpowiedź, że "po owocach poznamy ich". Zatem więc odpowiedzmy sobie na pytanie: kto z kandydatów prowadzi działalność, która przynosi korzyści i nie grozi jej upadłość, likwidacja albo policzki czerwone ze wstydu? Chyba tylko Elżbieta Gelert.
~ niki.nn
ponad rok temu ocena: 50%  112
Jeśli uczciwie realizuje mandat poselski to w szpitalu nie ma jej za wiele a to znaczy że inni za nia tą instytucją zarządzają, no chyba że zarzadza szpitalem w pełnym wymiarze ale to znaczy że oszukuje tych którzy ją na posła wybrali
~ ania
ponad rok temu ocena: 73%  111
Do karoliny Nie umissz czytac? Stoi ja byk, ze zerwal koalicje a nie wspolprace. Zdejmnij te towje rozowe okulary.
~ ania
ponad rok temu ocena: 81%  110
do karoliny Wymyslony argument wspolpraca z PO. Ty chyba nie wiesz za kim jestes. Czytaj sama http://info.elblag.pl/9,30429,...
~ karolina
ponad rok temu ocena: 0%  109
Po co Tę głupią propagandę tu uprawiasz? Współprace z PO zerwał Nowak jak został wybrany przewodniczącym. Proste fakty. Od ciągłego powtarzania kłamstwo nie staje się prawdą
~ ania
ponad rok temu ocena: 84%  108
do romo Sam wyrok to nie wszystko. Kiszczak podobno tez jest niewinny. Tu chodzi o moral.
~ superman
ponad rok temu ocena: 84%  107
Tak czy owak, napewno nie Nowak I nie SLD, które teraz głupa rżnie, w koalicji z PO, robili nas w jajo, a my teraz im dowalimy i do władzy nie dopuscimy. Nie muszę nic pisać o PO, sami wprowadzili sie na dno. ................. nie maja u nas szansy, dlatego mówimy „palikotowi”, ciebie powstrzymać jesteśmy gotowi. Tak czy owak, napewno nie Nowak
~ kino
ponad rok temu ocena: 12%  106
Tak czy owak wygra Nowak !!! Stawiamy na Pana !!!!!
~ melodia
ponad rok temu ocena: 18%  105
Białkowska to wygra - wystarczy POPiSuPSLSLD już Polsce ;]
~ nnn
ponad rok temu ocena: 5%  104
No to NOWAK
~ magda
ponad rok temu ocena: 39%  103
Prawica nie ma merytorycznych argumentów to obrzuca błotem. Stara bajka, szkalowanie. wstyd aniu.
~ romo
ponad rok temu ocena: 6%  102
Do "ania" to już było prześwietlanł od lat. Nowak dał sprawe do sądu i wygrał. Sprawa zamknięta. Opozycja przez tyle lat nie może nic z tym zrobić bo nie ma legalnie żadnych podstaw. Nie ma się czego czepić to się to sztucznie odgrzewa. Nowak najbardziej uczciwy z polityków.
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 60%  101
SLD to jednak oszuści.
~ paw_EL
ponad rok temu ocena: 62%  100
co ty gadasz??? czytałeś to co komentujesz? "Sąd rejonowy 7 października tego roku uznał jednak, że elblążanie nie pomówili przewodniczącego Rady Miasta...\"Oskarżeni nie przekroczyli granic dozwolonej krytyki\", stwierdzono w uzasadnieniu wyroku."
~ nastolatek
ponad rok temu ocena: 45%  99
Najlepszy dla miasta będzie Nowak. Sprawdzony, uczciwy i mądry człowiek. Napewno nie będzie robił wojny z opozycją. Popieram Karolinę a "~s" niech s.........
~ AmoneXar
ponad rok temu ocena: 17%  98
Sprawdzony? Owszem - za swojej ostatniej kadencji w RM schował głowę w piasek i "zerwał koalicję" - wątpię, że to zrobił. Powiedzieć może każdy, ale zrobić coś takiego, tzn. zrezygnować z tak wielkich pieniędzy, jest już baaaardzo trudno...
~ ania
ponad rok temu ocena: 51%  97
To ja juz wiem jaki to inzynier z tego Nowaka. http://www.przeglad-tygodnik.p...
~ WILK ZJE WSZYSTKICH - najlepszy
ponad rok temu ocena: 18%  96
ela wilk zje wszystich jlepszy
~ s
ponad rok temu ocena: 54%  95
Do Karoliny Nowak sam se hak zawisil swoimi klamstwami. Tak czy owak, napewno nie Nowak I nie SLD, które teraz głupa rżnie, w koalicji z PO, robili nas w jajo, a my teraz im dowalimy i do władzy nie dopuscimy. Nie muszę nic pisać o PO, sami wprowadzili sie na dno. Pedały, lesby i transy nie maja u nas szansy, dlatego mówimy „palikotowi”, ciebie powstrzymać jesteśmy gotowi. Tak czy owak, napewno nie Nowak
~ Karolina
ponad rok temu ocena: 36%  94
Nie ma haka na Nowaka. Nie będzie śmiesznie, bo facet jest inteligentny a na finansach miasta zna się najlepiej. Nie będzie kradł, bo ma kasę i jest już w polityce od lat i jakby coś na niego było to by go już inne partie zniszczyły. Jak był przewodniczącym rady miejskiej to wspópracował ze wszystkimi i szanuje wszystkich. Tylko Nowak.
~ ania
ponad rok temu ocena: 63%  93
do dziedzic pruski Brak argumentow! Glowa w piasek.
~ dziedzic pruski
ponad rok temu ocena: 30%  92
ANIU- TAK CZY OWAK TYLKO NOWAK
~ ania
ponad rok temu ocena: 65%  91
Nowak? Akurat zobaczylam jeszcze raz do BIP http://um-elblag.samorzady.pl/... Nowak za 2012 dosatlponad ponad 28.000 zl diety. Podstawowa dieta to 14.000 zl, reszta do dodatki funkcyjne (za wspolprace z PO). To jest ponad 2.000 miesiecznie. I to jest kandydat? Na co? Ubijacz kasy!
~ karolina
ponad rok temu ocena: 5%  90
Za współprace z PO? On zerwał tę współprace! Wymyślone argumenty! Czy Wilk i inni nie brali diet? A wszyscy co kandydują też nie będą brali diet? Stuknij się w glowę i nie siej tu propagandy i napisz za kim jesteś. Dodatkowe diety są za aktywność, udział w komisjach itp.
~ superman
ponad rok temu ocena: 77%  89
Tak czy owak, napewno nie Nowak I nie SLD, które teraz głupa rżnie, w koalicji z PO, robili nas w jajo, a my teraz im dowalimy i do władzy nie dopuscimy. Nie muszę nic pisać o PO, sami wprowadzili sie na dno. Pedały, lesby i transy nie maja u nas szansy, dlatego mówimy „palikotowi”, ciebie powstrzymać jesteśmy gotowi. Tak czy owak, napewno nie Nowak
~ aja
ponad rok temu ocena: 8%  88
mam nadzieje ze elektorat PO zmobilizuje sie i zaglosuje na pania Gelert ona bedzie najlepszym gospodarzem
~ nick
ponad rok temu ocena: 13%  87
Tak czy siak wygra Cezary Balbuza, prezentuje się najlepiej
~ paw_EL
ponad rok temu ocena: 30%  86
oczywiście nikt więcej nie pokusił się o przedstawienie swojego kandydata.... PSL przynajmniej wzięło się do roboty, sonaż od 2 dni wisi, a dziś od rana Wróbleskiemu wskoczyło od 2% do 11%... pewnie jakiś dekret z centrali poszedł. szacun za dyscyplinę! i dlatego tylko bezpartyjni! Cezary Balbuza: http://www.elblag-eko.org/blog...
~ paw_EL
ponad rok temu ocena: 20%  85
:D jak można być takim deklem, żeby minusować mój powyższy wpis... nawet żadnej dyskusji tu nie podejmuję, a jedynie zachęcam do zareklamowania się. skok procentowy Wróblewskiego to też fakt i sucha obserwacja. o Balbuzie też się nie wypowiadam a jedynie linkuje jego bloga. przecież to jawne przyznanie się do tępej nagonki... gratuluję sprytu i przebiegłości... :)
~ dziedzic pruski
ponad rok temu ocena: 15%  84
tak czy owak najlepszy jest NOWAK
~ KołoGospodyń
ponad rok temu ocena: 31%  83
Wróblewski z PSL. To Elbląg jest miastem czy wsią?
~ ptaszek
ponad rok temu ocena: 34%  82
Wróblewski tak sie Elblągiem interesuje, że nie zauważył nawet, iż Nowak już od tygodni bębni, że trzeba "Elblag wyprowadzić na prostą" i ukradł mu ten slogan. Ale jaja. Za dużo siedzi w Olsztynie ten Wróblewski. Niech już tam zostanie!
~ Pi 3,14
ponad rok temu ocena: 15%  81
To Lech Kraśniański osobiście zbierał podpisy poparcia mieszkańców dla odwołania p. Nowaczyka (PO) i Rady Miejskiej a gdzie byli inni ? Siedzieli w swoich skorupach i czekali co będzie ! Jak już "Wolny Elbląg" z Lechem Kraśniańskim odwalił czarną robotę to natychmiast wszystkie ślimaki powyłaziły ze swych skorupek. A największym tupetem jest włączenie się do akcji PO z panią Gelert , jak gdyby nigdy nic !
~ wopr
ponad rok temu ocena: 57%  80
Czy to prawda ,że osoba pod pozycją 732 to ten sam pan ,który kanyduje na prezydenta miasta? http://lustracja.net/index.php...
~ CocaCola
ponad rok temu ocena: 75%  79
a jak wygląda oświadczenie lustracyjne Kraśniańskiego? Czy to prawda, że sprzedawał lody na Nowowiejskiej i jak wygląda jego życiorys ale dalej niż te ostatnie 10 lat?
~ wef
ponad rok temu ocena: 84%  78
A czy widziałeś oświadczenie lustracyjne pana Lecha Żdzisława Kraśniańskiego? Opowiedz o tym elblążanom,pewnie chętnie się dowiedzą.
~ leniel
ponad rok temu ocena: 75%  77
watpie bard,o czy kandydaci z Wolnego Elbląga kiedykolwiek ujawnia jakiekolwiek informacje o sobie....Tylko nie pan Lech Zdzisław!rany boskie....
~ adres
ponad rok temu ocena: 67%  76
to bez znaczenia. Większośc mieszkańców nie interesuje się władzą, nie zna kandydatów i nie mmiało z nimi styczności. Kto da kiełbasę ten być może zasiądzie. Nie zmienia to faktu - że jak źle wybierzemy (a władza miesza w głowie nawet uczciwym - prędzej czy później) to miasto na tym straci - ale nikt nikogo ROZLICZAĆ nie będzie - władza nie ma odpowiedzialność karnej !!! za swoje przekręty. Czy politycy odpowiadają za swoje PRZEKRĘTY?
~ Tylko Balbuza
ponad rok temu ocena: 34%  75
-dyrektor i współtwórca 500% rozwoju swojej firmy w zaledwie 3 lata, ma konkretny program autorski który w przeciwieństwie do innych kandydatów napisał sam!;)
~ superman
ponad rok temu ocena: 72%  74
Tak czy owak, napewno nie Nowak I nie SLD, które teraz głupa rżnie, w koalicji z PO, robili nas w jajo, a my teraz im dowalimy i do wladzy nie dopuscimy. Tak czy owak, napewno nie Nowak
~ salomea
ponad rok temu ocena: 14%  73
tylko Nowak, nikt inny! A minusowac będę, kogo chcę
~ paw_EL
ponad rok temu ocena: 78%  72
nie ma to jak konstruktywna odpowiedź...
~ paw_EL
ponad rok temu ocena: 60%  71
http://www.elblag-eko.org/blog... proponuję nie krytykować i nie bić piany (do ludzi z SLD: nie minusować bez opamiętania wszystkiego co nie tak czy owak pana nowak), tylko wkleić strony innych kandydatów
~ TYLKO PIS!!!!
ponad rok temu ocena: 19%  70
TYLKO PIS!!!!
~ rty
ponad rok temu ocena: 16%  69
Tak czy owak tylko NOWAK
~ SMAMR
ponad rok temu ocena: 32%  68
Tylko Wróblewski :-)
~ Orion
ponad rok temu ocena: 68%  67
Pukin to konfliktowy histeryk tak jak już ktoś napisał. Niech nas Bóg broni przed takim zbawcą.
~ Zamechowiec!
ponad rok temu ocena: 34%  66
Pewnie, że tylko Janusz Nowak! Zna się na rzeczy, wykształcony, inteligentny inżynier. Całe życie w Elblągu. Młodzieniec w porównaniu do 66-letniego Pukina. Tak czy owak bedzie NOWAK !
~ zdecydowana
ponad rok temu ocena: 38%  65
Przeraża mnie jak wielu elblążan che oddać swój głos na kandydatów "jednorazowych" KW czy ludzi, którzy z "wielką" polityką stykają się pierwszy raz, bo wcześniej zajmowali się dziedziną oderwaną od gospodarki. Czy Elbląg potrzebuje nowego logo, kwiecistych przemówień czy marszu legalizującego marihuanę lub związki partnerskie... ? (bo to niektóre partie nam oferują) Fundamenty Elbląga są mocno zachwiane i jedynie sprawne pomysły oraz doświadczenie zawodowe prezydenta mogą je naprawić... Ja mówię Janusz Nowak..
~ Szprota~
ponad rok temu ocena: 46%  64
Pukin - Putin idzie do wyborów z tym gamoniem ze SZPROTY. Czy coś trzeba jeszcze dodać? Cygan do Rumuni !
~ zombi
ponad rok temu ocena: 53%  63
Zatorzanka z wieżowca - jak tak dalej będzie szło to Pan Edward złapie "sztychówkę" i sam w niedziele dokończy drogi 503 i 504 ! I uratuje Elbląg ! Kobieto Ty nie wiesz co robi Prezydent !
~ Kamiński
ponad rok temu ocena: 41%  62
Wczoraj poznałem Janusza Nowaka. Bardzo grzeczny człowiek. Zna wszystkie sprawy Elbląga na wylot. Ma dużo pomysłów na rozwój miasta i to takich, które nie zniszczą budżetu, czyli wykonalne. Zawsze byłem prawicowy ale teraz glosuje na Nowaka!
~ tyj
ponad rok temu ocena: 55%  61
To ci współczujemy.
~ tyj
ponad rok temu ocena: 45%  60
To ci współczujemy.
~ Pani Basieńka
ponad rok temu ocena: 54%  59
Jak czytam wszystkie wpisy o tym jaki jest idealny Pukin to zastanawiam się , czy to ten sam aspołeczny histeryk, który niczego konstruktywnego nie zrobił, a tylko potrafi krytykować i się mądrzyć. Osoba wyjątkowo konfliktowa. Jestem pewien i sprawdzimy to po 23 czerwca, ze na radnego z okręgu 5 nie dostanie więcej niż 100 głosów a na prezydenta nie przekroczy 300-więc fanaberie starca sukcesu mu nie dadzą
~ uwaga!
ponad rok temu ocena: 54%  58
Putin do Rosji!
~ Puutin
ponad rok temu ocena: 33%  57
No ładna ściema ta sonda. Już oszukują, co będzie jak dorwą się do koryta? Tylko nie ten Cygan Putin ! Na emeryturę a nie do władzy!
~ hahaha
ponad rok temu ocena: 30%  56
Ale ściema ta sonda.... Florek pewnie siedzi i nabija głosy :D Florek - i tak nie wejdziesz do Rady i dalej będziesz bezrobotnym
~ zuza
ponad rok temu ocena: 86%  55
Niech pisowski, peowski, czy palikotowski florek siedzi i też nabija głosy - spróbuj to zrobić dwa razy mądralo
~ ciekawski wyborca;)
ponad rok temu ocena: 35%  54
To zastanawiające, że jak na razie to zarówno swój program wyborczy jak i życiorys z wykształceniem i osiągnięciami zawodowymi przedstawił na swoim BLOGu tylko jeden kandydat na Prezydenta Elbląga – Pan Cezary Balbuza!;) Czyżby inni kandydaci nie mieli nic w życiorysie, a może się wstydzą lub mają coś do ukrycia?;) A co z programami czyżby czekali na przesyłki z Warszawy bo nie umieją nic sami wymyślić i napisać?;)
~ Alicja
ponad rok temu ocena: 11%  53
Ja tam zagłosuje na Białkowską.
~ gość
ponad rok temu ocena: 3%  52
Nigdy palikoty,pisiaki,platformowcy i lewicowcy!!! tylko WOLNY ELBLĄG!!!
~ paw_EL
ponad rok temu ocena: 20%  51
skoro "nigdy palikoty" to nie Wolny Elbląg a Elbląski Komitet Obywatelski chyba tylko zostaje... :P
~ Zatorzanka z wieżowca
ponad rok temu ocena: 42%  50
Przyznam, nie wiedziałam, że na Zatorzu mieszka Pan Pukin. Sąsiadka powiedziała mi, gdzie jest jego dom. Zdziwiłam się gdy zobaczyłam skromny, poniemiecki szeregowiec a z tyłu na ogródku pan Pukin kleił plakaty na tekturę. Zagaiłam i spytałam dlaczego nie zlecił tego jakiejś firmie. Odpowiedział że firmy w niedzielę nie pracują a wiele rzeczy można również zrobić samemu, trzeba tylko chcieć a i oszczędniej jest. Myślę, że byłby to dobry gospodarz dla Elbląga. Brawo panie Edwardzie.
~ wiola
ponad rok temu ocena: 70%  49
Tak, to wspaniały kandydat-umie kleić na tekturę, to go absolutnie stawia w pierwszym rzędzie.
~ dr
ponad rok temu ocena: 45%  48
Pan Pukin nie da sobie rady, będzie manipulowany.
~ ocena
ponad rok temu ocena: 27%  47
Widać kto siedzi w internecie ,przedstawiciele Pukina I Palikotów to oni używają języka obłudy nienawiści obrażają ludzi wartościowych taki język to przestroga na przyszłość
~ Tylko dobro dla Elbląga
ponad rok temu ocena: 32%  46
Edward Pukin to normalny i mądry człowiek ,uczciwy i chcący oddać po roku władzę w ręce młodych . Precz z partyjną dyscypliną i szemranymi układami . Oddaj głos na niego i na ludzi z "Naszą Partią Jest Elbląg" my nie obiecujemy zielonej wyspy i Aqua Parku .. Chcemy uporządkować finanse miasta i wyprowadzić je powoli z tej głębokiej zapaści . A wszystkim wynajętym Hejterom,którzy wypisują tu tak straszne bzdury powiem tak "Ta brudna kampania którą stosujecie obróci się dokładnie przeciw wam,ludzie już znają te mechanizmy i przestają to łykać "
~ hahahaha
ponad rok temu ocena: 23%  45
Ty się zdecyduj kim jesteś bo piszesz tu już pod czwartym nikiem - weź przykład z kolego Florka co nabija Wam głosy w sondzie i zmieniaj IP ! :D
~ bezpartyjny
ponad rok temu ocena: 42%  44
Szprota i Palikot widac prowadzi - widac podoba nam sie nieudolnośc władzy. A co w miare dobre to trzeba zniszczyc by było jak w Grecji czy Francji.
~ buhahaha
ponad rok temu ocena: 33%  43
że się komuś chce tak sztucznie nabijać wyniki... widać parcie na szkło u niektórych jest na tyle silne, że siedzą całą noc i resetują modemy... :P
~ wnerwiony wyborca
ponad rok temu ocena: 31%  42
W każdej gazecie inny sondaż! Zbierzcie sie do kupy i nie manipulujcie wyborcami!
~ j
ponad rok temu ocena: 31%  41
Brawo Janusz Nowak. Do dzieła chłopie!!
~ lokalny patriota
ponad rok temu ocena: 4%  40
Jacek Tomczak ma mój głos. To człowiek uczciwy i z dużym doświadczeniem w zarządzaniu administracją.
~ znafca
ponad rok temu ocena: 37%  39
Ten sondaż to lipa, ci co mają najwięcej, maja zmienne IP wystarczy jeden gość co siedzi klika i ciągle resetuje modem w ten sposób dziennie może kliknąć kilkaset razy!;)
~ Obywatel z krwi i kosci
ponad rok temu ocena: 45%  38
Jasne a świstak siedzi i zawija . Przyglądaj się i płacz partyjniaku jak obywatele przejmują swoje miasto .
~ zatorze
ponad rok temu ocena: 64%  37
No tak PiS nie prowadzi zastanawiające!
~ zombi
ponad rok temu ocena: 58%  36
Pukin a czy człowiek ma czystą kartotekę ?
~ AmoneXar
ponad rok temu ocena: 33%  35
asss a Ty zainteresuj się kartoteką, jak wskazał zombi, swojego kandydata...
~ asss
ponad rok temu ocena: 57%  34
Lepiej zainteresuj się kartoteką kandydata Wolnego Elbląga.....
~ elblążak od 58 lat
ponad rok temu ocena: 63%  33
Polokotolog zerknij na inne sondaze. Komitet Nasza Partią Jest Elbląg jest najbardziej wiarygoeny, a Pukin przekonujący otwartoęcią. Byłem dziś na jegi konferencji i ufam temu człowiekowi. On jest nasz Elbląski i dlatego ma coraz większe poparcie. To czarny koń wyborów. Jestem za.
~ Mieszkaniec starówki
ponad rok temu ocena: 56%  32
Zebrano tam naprawdę świetny skład młodych i uczciwych ludzi z energią i oddaniem dla miasta . Poprę ich bo widzę moc . Jestem z wami .
~ Nigdy PiS sa lepsi
ponad rok temu ocena: 48%  31
Też byłem widziełem słyszałem jestem w 100% za. Nie tylko za p. Edwardem Pukinem ale stawiam na całe ugrupowanie razem dojdą daleko. Z całego serca gratuluję!
~ NoName
ponad rok temu ocena: 39%  30
W ankiecie zapomniano dodać barmana Darka ze szproty
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 6%  29
A gdzie Michael Jackson ?
~ Dociekliwa
ponad rok temu ocena: 75%  28
Vectra EL już widzę Panu Nowakowi kampanię robi strasznie podkreśla, że w roku 2010 Pan i SLD nie poparło wniosku Soniny o wypuszczenie obligacji na 42 mln zł bo to wówczas było dużo i zagrażało budżetowi, :) :) :) szkoda że zapomnieli dodać, że lutym 2012 zagłosowaliście wszyscy z SLD za propozycją PO i puszczeniem obligacji na 107 mln to zapewne znacznie mniej niż wcześniejsza propozycja PRAWDA ???
~ kuzyn
ponad rok temu ocena: 59%  27
Ludzie, mimo że nie mieszkam w Elblągu już, ale błagam Was nie wybierajcie PLATFORMY, PISU, RUCHU PALIKOTA I SLD!!!! To jedna i ta sama.........
~ Palikotolog
ponad rok temu ocena: 42%  26
Ta ankieta to jakieś manipulacje!;) Jak panu Pukinowi w ciągu kilkunastu minut poparcie mogło skoczyć z 10 do 18 %?;) To wygląda jakby te same osoby zagłosowały drugi raz!;) Albo to robota hakerów?;)
~ W.N.M
ponad rok temu ocena: 71%  25
Tak tak ,tylko czemu ci wystają banknoty z kieszeni . Hejterku opłacany . Wygra Obywatelski Ruch i możesz tu pluć i kombinować ale miasto jest obywateli nie partii .
~ jaaaaaaaaaaaa
ponad rok temu ocena: 73%  24
chłopie ala ty masz problem hahahhahha
~ mały miś
ponad rok temu ocena: 22%  23
tak czy owak zawsze NOWAK
~ znafca
ponad rok temu ocena: 50%  22
Spokojnie ten sondaż to tylko taka zabawa która nie ma przełożenia na wynik wyborów;)
~ K
ponad rok temu ocena: 25%  21
redakcjo, jakie są zabezpieczenia przed cheaterami? czy jednak na tym poziomie rozwoju internetu trudno o jakieś? nie wiem, jedno ip nie bardzo, weryfikacja mejlowa też niezbyt hm
~ t
ponad rok temu ocena: 74%  20
Elżbieta Gelert?! Mało jeszcze PO syfu narobiło??!!
~ Lesio
ponad rok temu ocena: 18%  19
Brawo Ewa Białkowska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~ Zbigniew
ponad rok temu ocena: 18%  18
Tylko Białkowska może coś w tym mieście zmienić. Zdyscyplinowana, konkretna i spoza układu.
~ zdyscyplinowana i spoza układu
ponad rok temu ocena: 67%  17
Tak wszyscy będziemy jeździć z nią na łyżwach.. dyscyplina i bycie spoza układu to trochę mało jak na osobę zarządzającą miastem
~ Jacek
ponad rok temu ocena: 23%  16
Myślę , że Nowak posprząta ten budowlany bałagan , w końcu inżynier budowlaniec a nie tancerz czy magister od fikołków
~ zdyscyplinowana i spoza układu
ponad rok temu ocena: 17%  15
mam nadzieję, że nie tylko w budowlance :)
~ zdyscyplinowana i spoza układu
ponad rok temu ocena: 25%  14
mam nadzieję, że nie tylko w budowlance :)
~ zdyscyplinowana i spoza układu
ponad rok temu ocena: 25%  13
mam nadzieję, że nie tylko w budowlance :)
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 57%  12
Już raz sprzątał ,,, wiesz kto za to płacił ?
~ tyu
ponad rok temu ocena: 74%  11
a ja na sld glosować nie bede!!
~ bodzia
ponad rok temu ocena: 26%  10
Tylko Nowak przedstawil konkretny program, nie obiecuje gruszek na wierzbie. Znam go 30 lat i glosuje na niego.
~ zdecydowana
ponad rok temu ocena: 25%  9
wystarczy zajrzeć na bloga http://nowak-sld.pl/blog/... :)
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 63%  8
KO lesie w KO Alicji w krainie czarów .... dobry program bo krótki krótki bo i tak jedyny jaki może realizować SLD...
~ tyu
ponad rok temu ocena: 81%  7
a jaki to niby program??
~ NoName
ponad rok temu ocena: 78%  6
Głupie społeczeństwo głosuje tylko na PiS albo na PO. A to jedno i te same szambo
~ Wyborca
ponad rok temu ocena: 76%  5
Referendum pokazało że społeczeństwo nie jest głupie skoro to całe towarzystwo pogoniło. Rzecz w tym by teraz nie głosować na odwołanych czyli na partyjne jedynki
~ Toja
ponad rok temu ocena: 91%  4
Panie Kowszyński, niech Pan sie nie ośmiesza. Juz Pan " porzadził "w ŚHP.. Pozdrawiam.
~ pfff
ponad rok temu ocena: 27%  3
nie ma na kogo głosować
~ Gustaw
ponad rok temu ocena: 60%  2
Tylko lista nr 8! Tylko Edward Pukin! Trzymam kciuki! :)
~ zatorze
ponad rok temu ocena: 75%  1
i ja:)
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.