› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 03.2018

komentowane

oceniane

Nasz Czytelnik: 28-latka terroryzuje Stare Miasto. Staje się coraz bardziej agresywna

› daj znać 6 miesięcy temu    12.09.2018
Marcin Mongiałło
komentarzy 4 ocen 2 / 100%
A A A
Nasz Czytelnik: 28-latka terroryzuje Stare Miasto. Staje się coraz bardziej agresywna

Jednego z naszych Czytelników bulwersuje zachowanie młodej, niezrównoważonej psychicznie kobiety, która od ponad ponad tygodnia terroryzuje mieszkańców Starego Miasta w Elblagu. Pan Arkadiusz zauważył, że jest to ta sama osoba, która niedawno nago biegała po ul. Mostowej, a następnie próbowała zbić szybę głową (pisaliśmy o tym incydencie).

Jestem pracownikiem w jednym z lokali na Starym Mieście i sytuacja wymyka się spod kontroli. Osoba ta staje się coraz bardziej agresywna. Robi awantury, wszczyna bójki, grozi śmiercią. Wbiega do lokali, krzyczy, kradnie, wybiega. Również demoluje witryny oraz zmienia wystrój lokalu według swojego upodobania. Zastrasza klientów oraz pracowników. Często, również w lokalach gastronomicznych, się rozbiera. Niestety dochodzi do tego, że lokale trzeba przed nią zamykać na klucz.

 

Miarka się przebrała, kiedy wczoraj na ul. Stary Rynek podjechała na rowerze do siedzącej kobiety i zaczęła ją wyzywać oraz próbowała się bić. Kilkanaście minut później uderzyła młodego chłopaka w twarz, ponieważ przechodził obok jej roweru.

Pan Arkadiusz ma żal do policji, że jej interwencje są spóźnione:

Tylko wczoraj było kilka zgłoszeń na policje, niestety czas rekacji to 50 min, a kiedy tylko zauważyła radiowóz, to kobieta ta uciekła. Niestety policja jest bezradna. Zatem, czy musi dojść do tragedii nim ktoś zareaguje?

Kom. Krzysztof Nowacki z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu poinformował nas, że awanturująca się kobieta, o której wspomina pan Arkadiusz, została wcześniej zatrzymana przez policję i trafiła pod opiekę lekarza.

Mam prośbę, aby w razie sytuacji konfliktowej z udziałem tej osoby dzwonić pod numer 997 lub 112. będziemy niezwłocznie interweniować.

– dodał oficer.

Przypomnijmy, że niemal 2 tygodnie temu – 1 września we wczesnych godzinach rannych – pilicjanci z Elbląga podjęli interwencję, po tym, jak na ulicy Mostowej na Starym Mieście zauważyli nagą, zachowująca się agresywnie młodą kobietę, która rzucała butelkami i chciała rozbić sobie głowę o szybę wystawową sklepu. Dzięki profesjonalnej reakcji policjantów kobieta trafiła pod opiekę lekarzy. Jak się okazało była pod wpływem narkotyków. Funkcjonariusze udaremnili jej zamiary, dokonali jej zatrzymania, po czym przewieźli do szpitala. Tam trafiła pod opiekę specjalistów. Pochodząca z terenu województwa pomorskiego 28-letnia kobieta miała w plecaku woreczki z amfetaminą i marihuaną.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 2
  BRAK SŁÓW
Komentarze (4)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Malinowy Słoń
5 miesięcy temu ocena: 100%  4
Dziewczyna musi inteligentnie wybierać ofiary. Na bezprawny atak mamy prawo odpowiedzi. Swoją drogą- biedni restauratorzy powinni po spóźnionym przyjeździe Policji formalnie zgłosić skargę na zachowanie tej kobiety. To umożliwi w sądzie uznanie jej za niebezpieczną i umieszczenie w zakładzie zamkniętym. Inaczej mogą sobie tylko narzekać...
~ zorro
6 miesięcy temu ocena: 50%  3
dzwońcie z 50 min wyprzedzeniem, wtedy przyjadą na czas :)
~ Do~fnfghv
6 miesięcy temu ocena: 100%  2
Zapytaj prokuratora
~ fnfghv
6 miesięcy temu ocena: 88%  1
Czegoś tu nie rozumiem. Skoro policja znalazła u niej narkotyki, to dlaczego ona wciąż jest na wolności?
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.