› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Naklejki na wódkę weselną – jaki wzór wybrać?

› bieżące 7 miesięcy temu    18.10.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Naklejki na wódkę weselną – jaki wzór wybrać?

Chcesz wybrać naklejki na wódkę weselną? W takim przypadku do dyspozycji masz wiele ciekawych wzorów. Co wybrać, aby wódka uzyskała efektowny wygląd, a goście ciekawą pamiątkę po przyjęciu weselnym?

Wódka od lat jest tradycyjnie wybieranym alkoholem na wesela. Chociaż coraz częściej na tym wydarzeniu pojawiają się także inne trunki, na przykład whisky, wina czy piwa, to jednak według większości wódki nie może wtedy zabraknąć. Dzisiaj coraz większy nacisk kładzie się na estetykę przyjęcia weselnego. Na porządku dziennym są fantazyjne dekoracje sali, etykietki na stołach dla gości weselnych oraz specjalne plany sali. Także popularne stały się naklejki na wódkę weselną - https://abforwedding.pl/naklejki/ które umieszcza się na tego rodzaju trunkach. Co warto wybrać?

Naklejki na wódkę weselną – dobierz je do stylu wesela!

Gdy chcemy zdecydować się na naklejki na wódkę weselną, w takim przypadku firmy, które je oferują, mogą zaproponować nam szeroką gamę różnych wzorów do wyboru. Na co warto się wtedy zdecydować? Najlepiej naklejki na wódkę weselną dobierać w zależności od stylu, a także motywu czy tematyki przyjęcia. Przykładowo, możemy wybrać humorystyczne naklejki na wódkę weselną z rymowanymi wierszykami albo śmiesznymi grafikami, ale możemy także postawić na naklejki posiadające wzór podobny do innych wzorów druków weselnych – zaproszeń, etykiet, planu sali, na przykład z kwiatami czy też w modnych, skandynawskich wzorach.

Personalizowane naklejki na wódkę weselną – pamiątka po weselu!

Doskonałym pomysłem mogą być także personalizowane naklejki na wódkę weselną, czyli takie, które są przygotowywane na indywidualne zamówienie klienta. Taka naklejka na wódkę weselną może wtedy posiadać imiona świeżo upieczonych małżonków oraz datę ich zaślubin. Wzbogacić mogą ją także różne rymowanki oraz grafiki. Personalizowane naklejki na wódkę weselną mogą być wspaniałym pomysłem na pamiątkę po przyjęciu weselnym, zwłaszcza wtedy, gdy chcemy rozdać po nim trunki gościom. W tym przypadku naklejka będzie przypominała obdarowanym osobom o wydarzeniu!

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.