› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Nagrodę w takiej wysokości otrzymają na święta pracownicy Biedronki

› biznes ponad rok temu    17.04.2019
Marcin Mongiałło
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Nagrodę w takiej wysokości otrzymają na święta pracownicy Biedronki fot. archiwum Elblag.net

Biedronka dba o swoich pracowników. Sieć nie kojarzy się już z wyzyskiem, a wręcz przeciwnie. Wynagardza swoich pracowników lepiej niż szkoły młodych nauczycieli. Do tego dochodzą nagrody oraz bogaty pakiet socjalny. Dyrekcja przedsiębiorstwa właśnie podjęła decyzję w sprawie wysokości nagrody rocznej dla pracowników. 

Jak dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl, w tym roku będzie to 2100 zł brutto. Pieniądze zostaną przelane na konta pracowników jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi, a dokładniej do 19 kwietnia, czyli dużo szybciej niż ubiegłych latach. Kto może liczyć na taką nagrodę?

Dodatkowe pieniądze otrzymają pracownicy (za wyjątkiem menedżerów) zatrudnieni w Biedronce w pełnym wymiarze etatu. W przypadku pracowników zatrudnionych na niepełny etat, wysokość nagrody zostanie przeliczona proporcjonalnie do wymiaru etatu. Nagrodę roczną otrzymają osoby, które rozpoczęły pracę w Jeronimo Martins Polska nie później niż 3 kwietnia 2018 r. Drugi warunek to zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w JMP na dzień 1 kwietnia 2019 r.

To nie wszystkie warunki, które muszą zostać spełnione, aby cieszyć się z dodatkowych pieniędzy. Okres absencji danego pracownika w ubiegłym roku nie może być wyższy niż 180 dni. Dotyczy to również pracowników, którzy z jakichś przyczyn zrezygnowali z pracy w Biedronce, a następnie ponownie podjęli zatrudnienie i na dzień 1 kwietnia 2019 r. byli zatrudnieni w firmie. Pracownik nie może mieć ponadto nieusprawiedliwionej absencji w 2018 roku. Co więcej, nie otrzyma nagrody nagrody pracownik, którego ocena pracy będzie na poziomie "poniżej oczekiwań" lub "zdecydowanie poniżej oczekiwań". Nie dostaną jej także ci pracownicy, z którymi rozwiązano umowy o pracę bez wypowiedzenia.

Obecnie w Jeronimo Martins Polska na umowę o pracę zatrudnionych jest ponad 67 tys. osób. 

Pracownicy oprócz wynagrodzenia zasadniczego mogą korzystać również z szerokiego pakietu świadczeń dodatkowych, w tym m.in. zasilenia kart przedpłaconych dwa razy w roku (około 64 tys. pracowników otrzymało je przed świętami Bożego Narodzenia w 2018 r.), coroczny pakiet bezpłatnych badań medycznych, paczki z okazji świąt dla pracowników i ich rodzin (ponad 141 tys. paczek w 2018 r.), wyprawki dla noworodków (ponad 3,2 tys. wydanych paczek w 2018 r.) i pierwszoklasistów (4 tys. paczek w 2018 r.), będących dziećmi pracowników Biedronki, program bezzwrotnych zapomóg dla osób w trudnej sytuacji materialnej, wsparcie dla niepełnosprawnych dzieci pracowników Biedronki czy program „Wracaj do Zdrowia” skierowany do osób, w przypadku których długotrwała poważna choroba zagrażająca życiu wiąże się z pogorszeniem ich sytuacji finansowej. 
 

Źródło: WiadomosciHandlowe.pl, Jeronimo Martins Polska S.A.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 12

 • 10
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ 1234
ponad rok temu ocena: 80%  2
pracują ciężko to im się należy nie mają czterech miesięcy wolnego w roku i pracują po 168 godzin miesięcznie a nie 72.
~ 5678
ponad rok temu ocena: 60%  1
1234 a ty dobrze się czujesz, czy jakiś nauczyciel Ci na odcisk nadepnął...masz dzieci?? mają na imię...hm???....Jessica.....Braian...???
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.