Na Zatorzu stanęła kolejna wiata przystankowa
› bieżące |
ponad rok temu
13.12.2012 Rafał Kadłubowski komentarzy 0 ocen 3 / 100% |
A A A |


Od środy (12 grudnia) pasażerowie oczekujący na autobusy linii nr 8 i 19, na pętli przy ul. Skrzydlatej, mogą korzystać z wiaty przystankowej. Wiata ustawiona została na wniosek pasażerów i mieszkańców dzielnicy Zatorze.
Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu dodatkowo informuje, że od 17 grudnia (poniedziałek), tymczasowy przystanek autobusowy zlokalizowany przy ul. Bema w rejonie pętli tramwajowej (kierunek do ul. Łęczyckiej), będzie obowiązywał TYLKO dla linii T3. Autobusy pozostałych linii zatrzymywać się będą wyłącznie na przystanku przy ul. Bema (Wyżynna).
Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0
Komentarze
(0)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
bądź pierwszy! |