› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 09.2019

Muzyczne otwarcie lodowiska „Helena”

› bieżące 6 dni temu    11.10.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Muzyczne otwarcie lodowiska „Helena” fot. MOSIR Elbląg

Barwne reflektory, światło, które odbijało się od mgły oraz muzyka płynąca z konsoli DJ-a. Taką oprawę miała impreza, która w piątek rozpoczęła sezon na Lodowisku „Helena”. Na zamarzniętej tafli, podczas bezpłatnej ślizgawki, bawiła się liczna grupa elblążan.

Tak uroczyste otwarcie „Heleny” na stałe wpisało się w kalendarz imprez Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu. Błyszczący i gładki lód przyciągnął liczną grupę sympatyków łyżwiarstwa, która nie mogła się już doczekać regularnych wejść na taflę. Podobnie jak w poprzednich latach, decyzją Prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego, wejście na lodowisko w dniu otwarcia było bezpłatne i cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. A rozpoczęty sezon będzie nadal obfitował w imprezy z wieloma świetlnymi i muzycznymi efektami. Wkrótce odbędą się taneczne spotkania na lodzie, czyli Ice Party.

Klasyczne ślizgawki także mają swoje miejsce w harmonogramie lodowiska. Ogólnodostępne wejścia odbywają się w każdy wtorek, czwartek i piątek o godz. 18.00 i 19.00, a w soboty i niedziele o godzinach 12.30, 13.30, 14.40, 15.40 i 16.50. Każda sesja będzie trwała 50 minut. Natomiast we wtorki o godz. 18 będą odbywały się zajęcia z nauki jazdy na łyżwach dla dzieci. Pierwsze zajęcia już w najbliższy wtorek, 12 października. Ceny biletów na lodowisko nie ulegają zmianie i wynoszą odpowiednio: bilet normalny - 9 zł, bilet ulgowy - 6 zł, bilet grupowy - 5 zł (powyżej 15 osób). Oprócz biletów jednorazowych można również zakupić karnety umożliwiające dziesięć dowolnych wejść na ślizgawkę, w cenie 80 zł - karnet normalny i 50 zł - karnet ulgowy. Dla posiadaczy elbląskiej Karty Dużej Rodziny bilety i karnety na lodowisko można kupić w niższych cenach: bilet normalny - 6 zł, bilet ulgowy - 4 zł, karnet normalny - 50 zł, karnet ulgowy - 30zł. Bilet na naukę jazdy kosztuje 14 zł normalny i 11 zł ulgowy.

Zapraszamy na Kryte Lodowisko im. Heleny Pilejczyk przy ul. Karowej 1 w Elblągu.

Tekst i fot. MOSiR

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.