› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Mogło być groźnie. Wypadek 4 aut. Zobacz zdjęcia

› bieżące ponad rok temu    17.03.2014
Redakcja elblag.net
komentarzy 3 ocen 5 / 100%
A A A
Mogło być groźnie. Wypadek 4 aut. Zobacz zdjęcia fot. Bartłomiej Ryś

Około godziny 17:45 na Węźle Wschód doszło do groźnie wyglądającego zderzenia 4 pojazdów. Na szczęście w tym zdarzeniu, wbrew temu co prezentują zdjęcia, nikt nie ucierpiał. Ruch był na kilkadziesiąt minut wstrzymany, a następnie prowadzony wahadłowo.

Jak ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, 20-letnia kierująca samochodem osobowym marki Renault Modus poruszała się z Elbląga w kierunku Warszawy. Na skrzyżowaniu z drogą ekspresową S 22 nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu od strony Braniewa samochodowi ciężarowemu marki DAF. Włączając się do ruchu, wyjechała wprost przed ciężarówkę. Doszło do zderzenia pojazdów.

Małe auto, pod wpływem uderzenia, obróciło się wokół własnej osi i wjechało na przeciwległy pas ruchu. Tam doszło do kolejnego zderzenia tym razem z Oplem Zafirą oraz Volkswagenem Passatem. Koniec końców auto zatrzymało się na barierce ochronnej. Na miejscu pracowała elbląska policja, wezwane było również pogotowie ratunkowe. Na szczęście niepotrzebne, ponieważ nikt nie odniósł żadnych ran. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Ze względu na dobro osób poszkodowanych i ich rodzin w przypadku wydarzeń drogowych komentarze pod artykułem są ściśle moderowane Prosimy o zachowanie kultury.

    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

    Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

    • 0
      ZADOWOLONY
    • 0
      ZASKOCZONY
    • 0
      POINFORMOWANY
    • 0
      OBOJĘTNY
    • 0
      SMUTNY
    • 0
      WKURZONY
    • 0
      BRAK SŁÓW
    Komentarze (3)

    Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

    dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
    ~ xyz
    ponad rok temu ocena: 33%  3
    to nie wypadek tylko kolizja p. dziennikarzu
    ~ obyw.
    ponad rok temu ocena: 0%  2
    Teoria i praktyka powinny iść w parze.
    ~ NoName
    ponad rok temu ocena: 25%  1
    Rejestracja NEB i wszystko jasne
    Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
    Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.