› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Młodzi pokazali jak pływają

› bieżące 3 miesiące temu    17.06.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Młodzi pokazali jak pływają fot. MOSIR Elbląg

W Krytej Pływalni odbył się I Mityng Pływacki dla dzieci i młodzieży, które uczestniczą na co dzień w nauce i doskonaleniu pływania z MOSiR-em.

Setka uczestników dumnie prezentowała swoje umiejętności rodzicom i instruktorom, wykonując liczne zadania i wyzwania. Mityng Pływacki był okazją, aby podsumować sezon nauki pływania. Instruktorzy spotykają się cyklicznie z dziećmi i młodzieżą, szkoląc i szlifując ich umiejętności. Każde zajęcia poprawiają styl i sprawiają, że podopieczni coraz bardziej przyjaźnią się z wodą.

Na basenie sportowym w Krytej Pływalni swoje umiejętności pokazywali ci trochę starsi i będący na wyższym poziomie pływackiego wtajemniczenia. Poszczególne grupy startowały na swoich torach. Były różne style pływackie, nurkowanie i wiele innych elementów. Natomiast na małym basenie najmłodsi pluskali się w wodzie, sprawdzając się w tym, czego się nauczyli.

Każdy uczestnik otrzymał na zakończenie medal, dyplom i coś słodkiego. Dziękujemy wszystkim na udział w imprezie i skorzystanie z naszych zajęć. Zapraszamy na kolejny sezon nauki i doskonalenia pływania z MOSiR-em, który rozpocznie się po wakacjach. Więcej informacji wkrótce.

Tekst i fot. MOSiR

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.