› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

Misiewicza zastąpi były oficer prasowy z elbląskiej dywizji

› bieżące ponad rok temu    6.04.2017
Grażyna Wosińska
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
Major Anna Pęzioł-WójtowiczMajor Anna Pęzioł-Wójtowicz fot. http://www.wojsko-polskie.pl

Major Anna Pęzioł-Wójtowicz zastąpiła Bartłomieja Misiewicza, została nową rzeczniczką MON. Służyła jako oficer prasowy w 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej. Była młodszym specjalistą w Departamencie Wojskowych Spraw Zagranicznych MON, Sekretariacie MON, a po jego przekształceniu - w Centrum Operacyjnym MON. Była pełnomocnikiem ministerstwa ds. służby wojskowej kobiet.

Od lutego Ministerstwo Obrony Narodowej nie miało rzecznika prasowego po zniknięciu Bartłomieja Misiewicza. Był tylko tymczasowy rzecznik. Od dziś rzecznikiem prasowym będzie mjr Anna Pęzioł-Wójtowicz, dotychczasowy pełnomocnik MON ds. służby wojskowej kobiet. Jest znana w 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej, ponieważ była tam oficerem prasowym.

Major Anna Pęzioł-Wójtowicz ma 36 lat. Służbę wojskową rozpoczęła w 2005 roku jako podchorąży w Wyższej Szkole Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu. Potem była dowódcą plutonu zmechanizowanego w Polsko-Litewskim Batalionie Sił Pokojowych w Orzyszu. Następnie służyła jako oficer prasowy 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej w Elblągu. Była młodszym specjalistą w Departamencie Wojskowych Spraw Zagranicznych MON, Sekretariacie MON, a po jego przekształceniu - w Centrum Operacyjnym MON. Przed odejściem na stanowisko rzecznika była pełnomocnikiem MON ds. służby wojskowej kobiet.

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

 • 5
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (4)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Krzysztof
ponad rok temu ocena: 50%  4
jmaniek taki z ciebie palancie bohater ?
~ Roman
ponad rok temu ocena: 100%  3
Myślę, że p. major, po ukończeniu takiej szkoły, powinna służyć w liniówce. Na jej widok i rozkaz, nawet zawodowi żołnierze, ruszyliby do ataku. Czy kpię? Może nieco. Nie zapodano, gdzie obecnie p. Misiewicz sprawdza się. Może do Obrony Teoretycznej Kraju (czy jakoś tak), jest skierowany, jako doświadczony w apelach i defiladach? Recenzencie, zachęciłeś mnie, zatem zamieść ten post, ok?
~ jmaniek
ponad rok temu ocena: 83%  2
Szkoda że będzie w przyszłości oczerniana przez głupoty oszołoma Macierewicza
~ Olo
ponad rok temu ocena: 33%  1
maniek ty lemingu lepszy Siemoniak pajac co na mównicy latarką w oczy sobie świecił i zamiast broni kupił 10000 ( dziesięć tysięcy ) tablic Mendelejewa dla Wojska
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.