› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

komentowane

oceniane

Mieszkaniec powiatu elbląskiego w show Polsatu „Ninja Warrior Polska”

› bieżące 29 dni temu    21.09.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Mieszkaniec powiatu elbląskiego w show Polsatu „Ninja Warrior Polska” fot. Polsat

Uczestnicy programu „Ninja Warrior Polska” są niebywale silni i odważni, a adrenalina i rywalizacja to dla nich chleb powszedni. Wśród najodważniejszych Polaków znalazł się także Rafał Biernacki mieszkaniec Bielicy, kolo Pasłęka. O tym jak poradził on sobie z torem eliminacyjnym przekonamy się już w 4. odcinku programu, który zostanie wyemitowany 22 września o godz. 20:05 w telewizji Polsat.

„Ninja Warrior Polska” to program, który gwarantuje emocje i adrenalinę na najwyższym poziomie. Na zwycięzcę emitowanego w telewizji Polsat show czeka tytuł Prawdziwego Wojownika Ninja i 150 tysięcy złotych. Aby znaleźć się w wielkim finale, zawodnicy muszą przejść tor eliminacyjny i półfinałowy w jak najlepszym czasie. Chętnych do nagrody głównej nie brakuje. Jednym z nich jest Rafał Biernacki, mieszkaniec Bielicy nieopodal Pasłęka.

Rafał Biernacki jest inżynierem budownictwa, prowadzi małą firmę budowlaną o nazwie „Majstersztyk”. Nazwa nie jest przypadkowa, bo taki właśnie jest, zarówno pracy jak i w życiu codziennym. To szczęśliwy tata czterech wspaniałych córek w tym niespełna trzyletnich trojaczek. Przy takiej wesołej gromadce nie ma czasu na odpoczynek – każda wolna chwila poświęcona jest rodzinie, a gdy ta zasypia Rafał poświęca się swoim pasjom i trenuje bieganie. Poprzez udział w programie chciałby pokazać swoim córkom tatę w wersji sportowej i być może w przyszłości zainspirować je do aktywnego trybu życia i treningów.

O tym jak Rafał poradził sobie z torem eliminacyjnym przekonamy się już w 4. odcinku programu, który zostanie wyemitowany 22 września o godz. 20:05 w telewizji Polsat.

„Ninja Warrior Polska” na antenie Polsatu w każdy wtorek o godz. 20:05 od 1 września 2020 roku!

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.