› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Międzypokoleniowa Sztafeta Turystyczna

› bieżące ponad rok temu    12.09.2014
Ewa Bielińska
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Międzypokoleniowa Sztafeta Turystyczna

PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej w Elblągu zaprasza wszystkich chętnych do udziału w Międzypokoleniowej Sztafecie Turystycznej.

Trasa wycieczki - która odbędzie się dnia 20 września 2014 r. - wiodła będzie trasą PTTK Elbląg (ul. Krótka) - Szlak czerwony (Park Planty, Park Traugutta, Park Dolinka, Góra Chrobrego, Bażantarnia) - Szlak Żółty (Wiata Wiktorówka). Trasa jest łatwa i niezmiernie urokliwa.

Osobom pasjonującym się fotografią polecamy zabranie na trasę aparatów fotograficznych. Mile widziane rodziny wielopokoleniowe. Start o godz. 10:00 spod budynku PTTK przy ul. Krótkiej 5 w Elblągu.

Planowane zakończenie nastąpi w wiacie „Wiktorówka”. W trakcie zakończenia planowane jest ognisko turystyczne, przy których odbędą się gry i zabawy. Nie planujemy posiłków, a więc należy zabrać za sobą własne wyżywienie (kanapki, kiełbaski itp).

Uwaga! Przed wyruszeniem należy wcześniej dokonać w biurze oddziału PTTK zgłoszenie podając imię, nazwisko, i rok urodzenia.

Dużo słońca życzą Organizatorzy.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.