› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Michał Missan rezygnuje z funkcji wiceprezydenta Elbląga

› bieżące miesiąc temu    14.03.2024
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Michał Missan rezygnuje z funkcji wiceprezydenta Elbląga fot. Nadesłane.

Dzisiejszy dzień jest dla mnie bardzo ważny. Podjąłem decyzję o zakończeniu pracy na stanowisku wiceprezydenta i tym samym kończę dziś pracę w Urzędzie Miejskim. Jestem bardzo wdzięczny za te ostatnie 4 lata, w czasie których wiele rzeczy zrealizowałem, ale też wielu rzeczy się nauczyłem – powiedział Michał Missan, wiceprezydent Elbląga.

Poniżej oświadczenie Michała Missana, byłego już wiceprezydenta Elbląga i kandydata na urząd Prezydenta Miasta z listy Koalicji Obywatelskiej.

Jedną z najważniejszych zasad, jakimi kieruję się w pracy zawodowej i w życiu codziennym, jest gra fair play. Dziś mija termin rejestracji kandydatów na Prezydenta Elbląga. Chcę, żebyśmy wszyscy startowali w tej kampanii na równych zasadach. Dziękuję wszystkim osobom, z którymi miałem przyjemność współpracować, prezydentowi, wiceprezydentowi i przede wszystkim pracownikom Urzędu Miejskiego. Praca z Wami była dla mnie wielką przyjemnością, ponieważ jesteście prawdziwymi fachowcami.

Nie żegnam się z Wami ostatecznie. Mam głęboką nadzieję, że po kwietniowych wyborach, dzięki zaufaniu mieszkańców, będziemy jeszcze wspólnie pracowali. Koniec jednego etapu jest zarazem początkiem kolejnego, a to oznacza, że w najbliższych tygodniach będę miał znacznie więcej czasu, aby spotykać się z mieszkańcami Elbląga w każdym z pięciu okręgów. Najważniejszy jest dla mnie człowiek.

Jestem otwarty na dialog z każdym środowiskiem, na współpracę i nowe pomysły. Oby było ich jak najwięcej.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.