› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 09.2019

Mesajah z zespołem dał koncert w Elblągu. Kto nie był, niech żałuje (+ zdjęcia)

› relacje ponad rok temu    1.06.2019
Marcin Mongiałło
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A
Mesajah z zespołem zagrali w ElbląguMesajah z zespołem zagrali w Elblągu fot. Marcin Mongiałło

Turbinalia PWSZ w Elblągu A.D. 2019 zakończył koncert Mesajah z zespołem, który rozpoczął się 31 maja o godz. 20.45 się nieopodal głównego budynku PWSZ przy Al. Grunwaldzkiej.

Grupa muzyczna grająca energetyczną muzykę reggae sprawiła, że zgromadzona przed sceną publiczność dała się ponieść gorącym, jamajskim rytmom. Wszyscy, którzy byli na koncercie podkreślali, że był rewelacyjny. Szkoda, że frekwencja nie dopisała. Jedną z przyczyn były warunki pogodowe – tuż przed koncertem padał deszcz, który wystraszył mniej cierpliwych słuchaczy. W tym miejscu przypomnijmy, że przed Mesajah na scenie przy gmachu PWSZ zagrali Blind Box, Sakin Ol oraz DiscoSanFrancisco.

Mesajah to pseudonim artystyczny Manuela Rengifo Diaza – 31-letniego (ur. 1985) wokalisty, producenta i autora tekstów, którego ojciec pochodzi z Peru, a matka jest Polką. Na co dzień mieszka we Wrocławiu. Artysta rozpoczął swoją muzyczną działalność w 2003 roku, kiedy to razem z przyjaciółmi założył zespół Natural Dread Killaz. Najbardziej znany jest jednak jako Mesajah. We wrześniu 2008 wydał swój debiutancki, solowy album studyjny, zatytułowany „Ludzie prości”, z którego pochodzi wielki przebój pt.: „Każdego dnia” (blisko 11 mln wyświetleń na YouTube).  

  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW
  Komentarze (2)

  Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ kataro
  12 miesięcy temu 2
  Jeśli komuś się tęskni, to w lutym on będzie w Poznaniu. Na Empik Bilety można jeszcze normalnie kupić wejściówki. Polecam. Gość jest nieziemski. Na poprzednim koncercie byłem z kumplem, który nie lubi takich klimatów i też się znakomicie bawił. Super sprawa ;-)
  ~ Celtic Frost
  ponad rok temu 1
  Żeby był Slayer, Morbid Angel,Mgła, Christ Agony to rozumiem zachwyt. A tu... muzyka dla dziołch z Fiszewa.
  Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
  Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.