Meksykańska noc w klubie Oxiden - zobacz zdjęcia
› bieżące |
ponad rok temu
7.07.2014 Redakcja elblag.net komentarzy 0 ocen 3 / 100% |
A A A |

To była naprawdę gorąca noc! Złożyło się na to kilka czynników: gorąca noc, gorące dziewczyny, gorąca muzyka i gorąca impreza z cyklu Oxiden On Tour. A jak było podczas Viva Mexico? Fenomenalnie!
Trudno pisać o każdej imprezie w klubie Oxiden, że była naprawdę porządna. Jednak wczorajszy wakacyjny wieczór na pewno przejdzie do historii. Kilka wieczorów panieńskich i kawalerskich to coś, co na długo pozostaje w pamięci. Specjalnie dla przyszłych żon zostały przygotowane specjalne „palące się” drinki, które były i efektowne i bardzo smaczne. Standardowo już z baru kelnerki polewały wódkę oraz tequillę!
Na barze dodatkowo leżał drobny poczęstunek (wyjątkowo smaczny!) a to wszystko złożyło się na fakt, że tego wieczoru w klubie było bardzo dużo gości. Zresztą co tam będziemy Wam mówić – spójrzcie sami na poniższe zdjęcia
A Panom i Paniom z wieczorów kawalerskich i panieńskich życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia, o!
Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0
Komentarze
(0)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
bądź pierwszy! |