Meble Wójcik Elbląg - Warmia Olsztyn LIVE na Youtube

› sport ponad rok temu    25.08.2015
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 5 / 100%

Podopieczni trenera Dariusza Molskiego w okresie przygotowawczym grają mnóstwo sparingów. Tym razem wybrali się do Grudziądza, gdzie wygrali miejscowy turniej. Meblarze chcą wypracować jak najlepszą formę. W elbląskim Centrum Sportowo Biznesowym zmierzą się z Warmią Olsztyn. Spotkanie we wtorek ogodzinie 18.30.

W tym sezonie Wójcik walczy o awans do Superligi, więc trener chce jak najlepiej sprawdzić dyspozycję swoich zawodników. Meblarze potrafili wygrać z Pogonią Szczecin. W turniejowych zmaganiach w Wągrowcu przegrali ze spadkowiczem oraz Siódemką Miedź Legnica. Triumf z Kar Do Spójnia Gdynia sprawił, że nasz zespół zajął w rywalizacji 4 pozycję. - Wyniki i zajęcie ostatniego czwartego miejsca nie ma dla nas żadnego znaczenia. To jest okres przygotowawczy i takie rzeczy nie są najważniejsze. Dla nas istotne było żeby wszyscy pograli po 10-12 minut w każdej połowie i w różnych ustawieniach. Szczerze mówiąc bardziej jestem zadowolony z postawy moich graczy w sobotnich starciach, pomimo porażek. Istotne jest również to, że nie narzekamy obecnie na żadne urazy - mówił trener Dariusz Molski dla strony Wójcika.

Potem na wyjeździe towarzyski remis z Warmią Olsztyn. W składzie Wójcika wystąpiło tylko 13 zawodników więc trener był zadowolony z tego rezultatu. Turniej w Grudziądzu okazał się większym sukcesem. Wygrana z gospodarzem MKS Muller Grudziądz oraz Nielbą Wągrowiec pokazują, że Wójcik jest coraz silniejszym zespołem.