› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Mała Akademia Językowa w Szkole Podstawowej nr 4 w Elblągu

› rozwój i edukacja ponad rok temu    14.12.2018
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Mała Akademia Językowa w Szkole Podstawowej nr 4 w Elblągu fot. SP nr 4 w Elblągu

Mimo że umiejętnie gestykulujący człowiek potrafi porozumieć się ze wszystkimi, to jednak warto poznawać nowe zwroty i uczyć się języka obcego. Nic zatem dziwnego, że każda dobra szkoła biorąc sobie tę maksymę głęboko do serca, stawia na innowacyjny system nauki języków obcych.

13 grudnia 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Elblągu oficjalnie swoją działalność rozpoczęła Mała Akademia Językowa SP4. Program skierowany do uczniów klas IV-VIII, którzy rozumieją, że język angielski jest kluczem do sukcesu w przyszłości.

Uroczystego otwarcia oraz wręczenie indeksów dokonał Rektor Małej Politechniki SP4 Pani Katarzyna Wyżlic – Dyrektor SP4, która w asyście zagranicznych wolontariuszy, Reveeny z Indii, Ece z Turcji i Jade z Malezji, wyjaśniła młodym adeptom, czym jest indeks i co należy z nim zrobić:

Zabierajcie go ze sobą na wszystkie zajęcia, jakie będą organizowane w ramach Małej Akademii Językowej. Po zajęciach zgłaszajcie się po podpis do prowadzącego zajęcia. Postarajcie się, aby wasze indeksy zapełniły się podpisami. Uczestniczcie w zajęciach aktywnie i pamiętajcie! Jeden język ustawia Was w korytarzu życia. Dwa języki, otworzą każde drzwi po drodze.

Przed uczniami SP4 moc wyzwań, cykl spotkań z zagranicznymi i polskimi lektorami, ale mamy nadzieję, że udział w Małej Akademii Językowej przyniesie im dużo radości i satysfakcji. Trzymamy kciuki i  życzymy good luck.
 

Radosław Dmowski, SP nr 4 w Elblągu

  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW
  Komentarze (0)

  Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
  Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.