› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

Lovense Lush - poznaj seks na nowo!

› bieżące 5 miesięcy temu    4.12.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Lovense Lush - poznaj seks na nowo!

Jeśli myślisz, że w sypialni przetestowaliście już wszystkie gadżety, to mamy dla Was zupełnie coś nowego. Coś, dzięki czemu będziecie mogli przeżywać seksualne uniesienia bez użycia rąk i mało tego nawet nie znajdując się obok siebie. Brzmi niemożliwie? Poznajcie Lovense Lush.

Czym jest Lovense Lush?

Firma z Hongkongu o nazwie Lovense, której produkty znane są całym świecie, zasłynęła pod koniec zeszłego roku nieco mało pozytywnie. Według opinii brukowej aplikacja to urządzenia nagrywała erotyczne sesje użytkowników. Prawda jednak okazała się zgoła inna. Mianowicie jedynie ostatni plik sesji nie ulegał kasacji, co było tylko błędem w oprogramowaniu. Niedopatrzenie ze strony software'u zostało naprawione, a podbarwione opinie o przesyłaniu danych do firmy obalone. Firma Lovense dzięki małej aferze stała się jeszcze bardziej popularna wśród użytkowników gadżetów erotycznych, a stało się tak nie bez powodu. Większa liczba odbiorców mogła się bowiem dowiedzieć, że seksualne doznania z partnerem na odległość są możliwe. Właśnie przy pomocy gadżetów firmy Lovense.

Lovense Lush to kolejny wibrator hongkońskiej marki, który zachwyca nie tylko pięknym i niepozornym wyglądem, ale również niezwykłymi funkcjonalnościami.

Miej kontakt z partnerem niezależnie od odległości

Główną zaletą wibratora Lush jest wbudowany moduł bluetooth, który umożliwia interakcję seksualną z partnerem, nawet gdy nie ma nas w pobliżu. Jeśli mamy ochotę na łóżkowe igraszki, a partner jest akurat zajęty wystarczy, że wręczymy mu pilot i poprosimy o zabawę jego funkcjami. Efekt - każda ze stron nabierze ochoty na więcej. Lush możemy wykorzystać także podczas innych erotycznych igraszek - partner może nas podziwiać w sensualnym uniesieniu i stymulować z daleka ku uciesze obu stron. Zasięg wibratora wynosi aż 9 m. Jednak, gdy wykorzystamy do połączenia WiFi, możemy cieszyć się wspólną przyjemnością nawet będąc na przeciwległych krańcach świata.

Gadżet, który pobudza wyobraźnię

Możliwości wykorzystania Lovense Lush ogranicza tylko nasza własna wyobraźnia. Możemy bawić się nim solo, z partnerem lub w dowolnej innej konfiguracji, której zapragniemy. Można go wykorzystać do masażu, który sprawi, że będziemy gotowi na więcej. Będzie doskonały do pobudzania okolic intymnych, piersi i łechtaczki. Możemy podzielić się nim ze swoim partnerem i pokazać mu intensywność wibracji, jaką oferuje Lovense Lush.

Mimo wielu możliwości wykorzystania gadżetu, jego docelową funkcją jest stymulacja punktu G. Został on skonstruowany w taki sposób, aby żadne poszukiwania "mitycznego" miejsca na ciele kobiety nie były konieczne. Gadżet umieszczony w kobiecej pochwie, idealnie dopasowuje się do jej ciała i pozwala na stymulację, która szybko wspólnie wyniesie Was na szczyt.

Dyskretny i cichy

Lovense Lush możecie używać wszędzie. Nie tylko w zaciszu domowym. Jest on tak cichy i niepozorny, że bez przeszkód możecie z nim eksperymentować nawet w miejscach publicznych. Nikt nie zorientuje się do czego tak naprawdę służy.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 5
  BRAK SŁÓW
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ hehe
5 miesięcy temu ocena: 100%  2
a gdzie ostrzeżenie o treściach dla osób dorosłych [18+] przecież to zabawka erotyczna, może jakiś pozew?
~ sfxb
5 miesięcy temu ocena: 100%  1
Czy artykuł o jakimś wibratorze musi znajdować się na 1 miejscu w dziale Aktualności :D
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.