› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

LIVE VIDEO: Michael Biegler na otwartym treningu Meble Wójcik Elbląg

› zapowiedzi ponad rok temu    22.07.2016
Maciej Markowski
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
LIVE VIDEO: Michael Biegler na otwartym treningu Meble Wójcik Elbląg

Dzisiaj o godzinie 18:00 w hali sportowo-widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej 135 odbędzie się otwarty trening piłkarzy ręcznych Meble Wójcik Elbląg S.A. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie obecność wyjątkowego gościa, który od kilku dni przebywa w naszym mieście za zaproszenie nowego trenera Meblarzy Jacka Będzikowskiego. Tym gościem jest Michael Biegler - aktualny selekcjoner kobiecej reprezentacji Niemiec oraz były trener polskich szczypiornistów.

Już dzisiaj wszyscy chętni będą mogli spotkać się z całą drużyną oraz Michaelem Bieglerem. Wystarczy przyjść na trening. Nie zabraknie rzecz jasna nowych zawodników klubu, którzy mają wspomóc zespół w debiutanckim sezonie Superligi. Były selekcjoner polskiej kadry przyjechał do Elbląga, aby wesprzeć swoim doświadczeniem Jacka Będzikowskiego w przygotowaniach do nadchodzących rozgrywek.

Elblag.net przeprowadzi relację wideo z tego ciekawego wydarzenia, dla wszystkich, którzy nie mogą udać się na godzinę 18:00. Wstęp na trening jest oczywiście bezpłatny. Zapraszamy!

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.