› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Smażalnia Okoń

Libacja alkoholowa i nastolatki, które miały dość siedzenia w domu

› policja miesiąc temu    7.04.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Libacja alkoholowa i nastolatki, które miały dość siedzenia w domu

Elbląscy policjanci interweniowali wobec sześciu mężczyzn, którzy spożywali alkohol w przydomowym ogródku w okolicach ul. Freta. Zostali oni ukarani mandatami.  42-letni mężczyzna jeżdżąc motocyklem crossowym i wykonując ewolucje spowodował wywrócenie się motocykla. Trafił na oddział intensywnej terapii. 

Kilkanaście osób w ciągu minionego weekendu zostało ukaranych przez policjantów mandatami za grupowanie się połączone często ze spożywaniem alkoholu. 

W niedzielę około godz. 16.00 policjanci interweniowali wobec grupy mężczyzn (6 osób) spożywających alkohol w przydomowym ogródku w okolicach ul. Freta. Zostali oni ukarani mandatami.

- informuje kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Dwie 16-latki, które postanowiły spotkać się na przystanku autobusowym żeby porozmawiać bo jak powiedziały  „mają dość siedzenia w domu”. Obie zostały odwiezione do miejsc zamieszkania i przekazane rodzicom.

W sobotę doszło do poważnego zdarzenia przy ul. Jana Pawła II (poza drogą publiczną).

Tam 42-letni mężczyzna jeżdżąc motocyklem crossowym i wykonując ewolucje spowodował wywrócenie się motocykla. Wynikiem tego było odniesienie urazu głowy. Mężczyzna w stanie ciężkim trafił na odział intensywnej opieki medyczne

- realcjonuje  kom. Krzysztof Nowacki. 

Policja przypomina: zrezygnujmy ze sportu i sytuacji w których możemy ulec wypadkowi i sami będziemy potrzebowali pomocy medycznej.
Każdego dnia na terenie Elbląga służbę pełni kilkanaście dodatkowych pieszych patroli złożonych z policjantów, żandarmów wojskowych oraz żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej. Ich zadaniem jest pilnowanie porządku a także reagowanie na sytuacje grupowania się osób.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

 • 3
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 3
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Traugutta
miesiąc temu 1
Niech policja zmonitoruje tereny Traugutta, prawie codziennie niedaleko szkoły 23 dwóch panów popija sobie piwko na dworze. Często widuję tu także grupy dzieci jeżdżące ja deskorolkach
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.