› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Letnie rozkłady jazdy na liniach 5,8,15,17,22 i zmiany w trasach linii 6,14,16 i 21

› bieżące ponad rok temu    18.06.2014
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Letnie rozkłady jazdy na liniach 5,8,15,17,22 i zmiany w trasach linii 6,14,16 i 21 fot. Bartłomiej Ryś

Informujemy, że od 28 czerwca do 31 sierpnia 2014 r. na liniach nr 5, 8, 15, 17, 22 będzie obowiązywał letni rozkład jazdy. Ponadto przypominamy, że w tym okresie zostanie zawieszone funkcjonowanie linii nr 18.

Rozkłady jazdy na lato będą dostępne na stronie www.zkm.elblag.com.pl od 23 czerwca (poniedziałek), a na przystankach będą umieszczane w dniach od 25 do 30 czerwca br.

Od 28 czerwca wprowadzona zostanie również zmiana w trasie linii 16. Autobusy tej linii w obu kierunkach będą kursowały przez ul. 12 Lutego, natomiast wyznaczone kursy w dni robocze, oznaczone w rozkładach literą „T” będą wykonywane przez ul. Traugutta i Nowowiejską.

Ponadto informujemy, że od 1 lipca 2014 linie nr 6, 14 i 21 wracają na swoje stałe trasy: · Linia nr 6 i 14 – przez al. Armii Krajowej w obu kierunkach; · Linia nr 21 – od ul. Hetmańskiej przez al. Armii Krajowej i ul. Pocztową. Tym samym zlikwidowane zostaną tymczasowe przystanki przy ul. Giermków i Rycerskiej.

W związku z powrotem na stałe trasy, w rozkładach jazdy linii nr 14 i 21 zostały wprowadzone drobne korekty.

Wszelkie informacje na temat rozkładów jazdy i funkcjonowania komunikacji miejskiej w Elblągu można uzyskać pod numerem 55 235 55 00.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
    ZADOWOLONY
  • 0
    ZASKOCZONY
  • 0
    POINFORMOWANY
  • 0
    OBOJĘTNY
  • 0
    SMUTNY
  • 0
    WKURZONY
  • 0
    BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.