› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Koronawirus. Raport z 4 czerwca

› bieżące miesiąc temu    4.06.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Koronawirus. Raport z 4 czerwca

Jak wynika z informacji (4.06. godz. 10.00) w Elblągu nie odnotowano żadnego przypadku zakażenia koronawirusem. Taka sama sytuacja jest w województwie warmińsko-mazurskim. 

Od początku epidemii w Elblągu odnotowano 17 zakażonych  osób, które już wyzdrowiały. Jak wynika z dzisiejszego komunikatu (4.06. godz. 10.00) Krzysztofa Guzka, rzecznika prasowego wojewody warmińsko-mazurskiego nie przybyła żadna osoba zakażona z Elbląga i z terenu naszego województwa.

Komunikat Ministerstwa Zdrowia z 4.06. godz.10.00

Mamy 139 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia  koronawirusem z województw:
śląskiego (104),
małopolskiego (15),
wielkopolskiego (6),
świętokrzyskiego (5),
opolskiego (4),
dolnośląskiego (3),
kujawsko-pomorskiego (1),
podlaskiego (1).
Z przykrością informujemy o śmierci 2 osób zakażonych koronawirusem (wiek-płeć, miejsce zgonu): 83-K Zgierz, 67-M Racibórz. Osoby te miały choroby współistniejące.
Liczba zakażonych koronawirusem: 24 826 /1 117 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ STOP USTAWIE 447
miesiąc temu 1
ZACHOWAJ ARTYKUŁPOLEĆ ZNAJOMYM Wiek i choroby statystycznej ofiary w zestawieniu z ogólną liczbą zgonów. To jest „pandemia”? [Osoby, które zmarły “na Covid-19” żyły dłużej o jeden rok niż przeciętny Polak…. – zob. KOMENTARZ] Strach i panika zapanowały w Polsce. To efekt cenzurowania wypowiedzi naukowców, którzy nie wpisują się w narrację głównego nurtu, a społeczeństwo jest faszerowane półprawdami. Każdego dnia Ministerstwo Zdrowia i mainstreamowe media informują o kolejnych zakażeniach oraz ofiarach śmiertelnych w dobie „pandemii”. Problem w tym, że nie mówi się nam wszystkiego. Jeśli połączymy dane dotyczące zakażeń i zgonów z innym okolicznościami, „pandemia” nie będzie już taka straszna jak ją malują. Przejdźmy do konkretów. Najpierw spójrzcie Państwo na dane dotyczące zakażeń oraz zgonów „z powodu koronawirusa”. Zwracamy uwagę na wiek „ofiar koronawirusa” (w tekście poniżej skrót np. „65-M” oznacza mężczyznę 65 lat a np. „94-K” to kobieta 94 lata itp.) oraz  informację, które zaznaczyliśmy na czerwono. Widać wyraźnie, że umierają niemal wyłącznie osoby w bardzo podeszłym wieku i w dodatku cierpiące na inne poważne choroby „współistniejące”! Z doniesień medialnych można się dowiedzieć, że zazwyczaj tymi chorobami są: sepsa, białaczka, zawał serca, poważna choroba wieńcowa, rozległy nowotwór. Na co w takim razie umierają pacjenci? Na Covid-19 czy inne, poważniejsze schorzenia? Wiek statystycznej „ofiary koronawirusa” to ponad 80 lat. Oznacza to, że umierają osoby starsze, które bez względu na to czy koronawirus istnieje czy nie, winny uważać na wszelkie patogeny, gdyż układ odpornościowy osób starszych jest niedołężny. Te informacje nie dominują w głównym przekazie. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Gdyby regularnie podawano je do powszechnej wiadomości to społeczeństwo zorientowałoby się, że restrykcje w obecnej formie (w skali krajowej i globalnej) nie mają racjonalnego uzasadnienia, a służą zastraszaniu społeczeństwa. Ponadto jeśli zestawimy to za faktem, że np. w sezonie grypowym 2018/2019 odnotowano 118 zgonów w wyniku powikłań pogrypowych, w Polsce co 9 minut ktoś umiera na serce, a w 2018 roku zmarło 414 tysięcy osób, z czego cierpiący na choroby układu krążenia i nowotwory stanowią 70 procent wszystkich zgonów, to nikt by nie miał wątpliwości czym w istocie jest pompowana w mediach „pandemia”.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.