› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Koronawirus. Aktualna sytuacja (24.03)

› zdrowie i uroda 3 miesiące temu    24.03.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Koronawirus. Aktualna sytuacja (24.03)

W województwie warmińsko-mazurskim mamy 25 osób zakażonych koronawirusem, w tym osiem osób w Elblągu, a dwie w powiecie elbląskim. Dziś (24.03) Ministerstwo Zdrowia podało, że w kraju przybyło 17  nowych przypadków zakażenia koronawirusem, w sumie odnotowano 766 zakażonych. Informacja z godz. 10.45: dwudziesty szósty przypadek koronawirusa - kobieta z Olsztyna, wróciła z Włoch. Zmarł mężczyzna w Puławach.

Jak wynika z ostatniej informacji  Krzysztofa Guzka, rzecznika wojewody w województwie warmińsko-mazurskim jest 25 osób zakażonych koronawirusem, w tym:

powiecie elbląskim są dwie osoby zakażone, w Elblągu - osiem i w powiecie braniewskim dwie. Pozostałe powiaty: giżycki - 1,  olecki - 2, olsztyński – 3, Miasto Olsztyn - 4,  szczycieński – 1, piski – 1, ostródzki – 1. 

Informacja z godz. 10.45: dwudziesty szósty przypadek koronawirusa - kobieta z Olsztyna, która wróciła z Włoch. Jej stan jest dobry, przebywa w szpitalu w Ostródzie. 

W Elblągu w dniu 24.03, na godz. 10.00 odnotowano: 62 osoby objęte są kwarantanną, a 257 osób nadzorem epidemiologicznym. Informacja Urzędu Miejskiegio w Elblągu.

Dzisiejszy (24.03) komunikat Ministerstwa Zdrowia z godz. 10.30

Mamy 8 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Potwierdzone przypadki dotyczą: 7 osób z woj. podkarpackiego i 1 osoby z woj. warmińsko-mazurskiego.

Jednocześnie z przykrością informujemy, że zmarła dziewiąta osoba zakażona koronawirusem. To 68-letni mężczyzna, który zmarł w szpitalu w Puławach. Jego stan był ciężki, miał również choroby współistniejące.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 774/9 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Dzisiejszy (24.03) komunikat Ministerstwa Zdrowia z godz. 8.30

Mamy 17 nowych przypadków zakażenia  koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 5 osób z woj. zachodniopomorskiego i 5 osób z woj. śląskiego, 3 osób z woj. lubuskiego, 2 osób z woj. opolskiego oraz po 1 osobie z woj. pomorskiego i wielkopolskiego.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 766/ 8 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Zbychoo
3 miesiące temu 1
To mam rozumieć, że do Elbląga wróciło z wojaży po Europie i świecie 62 osoby??? Przecież podobno każdy przekraczający granicę poddawany jest kwarantannie. Podobno
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.