› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Koncert Gosi Andrzejewicz w „Małej Italii” na Starym Mieście w Elblągu (aktualizacja)

› bieżące ponad rok temu    14.08.2019
Marcin Mongiałło
komentarzy 4 ocen 1 / 100%
A A A
Gosia Andrzejewicz zaśpiewa w sercu elbląskiej starówki 15 sierpnia 2019 r.Gosia Andrzejewicz zaśpiewa w sercu elbląskiej starówki 15 sierpnia 2019 r. fot. Marcin Mongiałło

Gosia Andrzejewicz to wokalistka, która 15 lat temu zadebiutowała na polskim rynku muzycznym i od tego czasu zdobyła rzeszę fanów, którzy cenią artystkę m.in. za bardzo dobre, życiowe teksty piosenek, które wykonuje. Już w czwartek 15 sierpnia przy Restauracji Amore Mio, kawiarni Molto Bene, stoisku z lodami marki Magda Gessler oraz Amore Mio Pizza & Grill, tuż przy Bramie Targowej na Starym Mieście w Elblągu będziecie mieli okazję posłuchać jej starych i nowych utworów. Koncert Gosi Andrzejewicz rozpocznie się około godz. 20.00, ale warto być na miejscu dużo wcześniej, gdyż o godz. 18:30 rozpocznie się występ Darii Dombrowskiej, znanej pod pseudonimem artystycznym DeDe Negra. 

Występ Gosi Andrzejewicz w Elblągu znalazł się w grafiku trasy koncertowej wokalistki. Koncert nie jest biletowany, ale... warto chyba rezerwować stolik w Amore Mio lub Molto Bene.

Dzień wcześniej, 14 sierpnia, wystąpi włoska gwiazda Luigi Pagano (początek koncertu: ok. godz. 18.30), a 16 sierpnia w sercu elbląskiej starówki będziecie mieli okazję posłuchać wokalistek z Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu: Swietłany Boguskiej, Klary Kwiecień i Michaliny Józefowicz (początek koncertu: godz. 18.30).

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 12

 • 8
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 3
  BRAK SŁÓW
Komentarze (4)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ RodemzElbląga
ponad rok temu ocena: 20%  4
@XYZ - Niestety, Andrew chyba ma rację, bo jakoś nie zauważyłem, by inne lokale miały takie notowania na wszystkich lokalnych portalach informacyjnych, jak tylko ten jeden słuszny zakątek, w którym pojawiły się lody pewnej pani... i w ten biznes włączyło się miasto, ustawiając ławki etc. Czy to jest równość wobec innych podmiotów?
~ barbi
ponad rok temu ocena: 63%  3
wszędzie się reklamuje P Rafał na wszystkich portalach tylko reklamy koncerty gpoście wszystko dla biznesu a czy P Rafał coś wie o bezpieczeństwie niech mi kobiecie napisze dlaczego do zabezpieczenia zatrudnia stowarzyszenie z Elbląga a nie ochrony z koncesja bo to jest różnica ciekawe czy gwiazdy o tym wiedza
~ Andrew
ponad rok temu ocena: 57%  2
A ten tekst nie należy do gatunku "artykuł sponsorowany"?
~ XYZ
ponad rok temu ocena: 60%  1
Artykuł nie jest sponsorowany. Wstęp na koncert jest wolny (koncert niebiletowany).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.