› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

Koncert charytatywny "Ku Pamięci Kasi"

› zapowiedzi ponad rok temu    20.03.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

W dniu 14 kwietnia 2017 roku o godzinie 20.00 w pubie Sąsiedzi rozpocznie się koncert charytatywny "Ku Pamięci Kasi". Potrwa do godz. 2 w nocy. Zebrane środki zostaną przekazane dla córki zmarłej niedawno kobiety. Julka czeka na Wasze wsparcie!

Przypomnijmy, że 11 marca zmarła Katarzyna Kłobuchowska, pielęgniarka na Oddziale Dermatologicznym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, mama 9-letniej Julki. Pisaliśmy o niej kilkukrotnie, prosząc o Waszą pomoc. Kasia miała 44 lata. Dzielnie walczyła z nowotworem. Na świecie pozostała mała Julka, która była niezwykle silnie przywiązana do matki. Obie wzajemnie bardzo siebie potrzebowały.

Julka i Kasia, mała dziewczynka o wielkim uśmiechu i jej mama. Żyły skromnie – pielęgniarka samotnie wychowująca dziecko nie może sobie pozwolić na zbyt wiele – ale szczęśliwie, mając to, czego nie da się kupić za żadne pieniądze – siebie. Julka, gdy dorośnie, chciała być taka jaka mama – dobra, ciepła, pomocna. To było jej marzenie.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w naszym artykule, który opublikowaliśmy w dniu 12 marca.

Mała Julka potrzebuje teraz jak nigdy wsparcia i mamy głęboką nadzieję, że takie wsparcie otrzyma – od ludzi dobrej woli.

  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 10

  • 6
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 3
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW
  Komentarze (0)

  Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
  Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.