› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Kompletnie pijana matka opiekowała się trójką dzieci. Syn trafił do szpitala

miesiąc temu    25.02.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Kompletnie pijana matka opiekowała się trójką dzieci. Syn trafił do szpitala

Do policyjnego aresztu trafiła kompletnie pijana matka, która opiekowała się trójką swoich dzieci. W organizmie 37-latki krążyły blisko 3 promile alkoholu. O niebezpiecznej sytuacji funkcjonariuszy policji poinformował kurator społeczny, który kontrolował sytuację rodziny.

We wtorek (23.02.) po południu, oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie od kuratora społecznego o tym, że jego podopieczna może znajdować się w stanie nietrzeźwości. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że kobieta pod swoją opieką miała trójkę dzieci w wieku 8, 4 i 2 lat. Na miejsce natychmiast skierowany został policyjny patrol.

Interweniujący policjanci wylegitymowali 37-letnię kobietę, która już na pierwszy rzut oka wyglądała na kompletnie pijaną. Alkomat potwierdził podejrzenia kuratora społecznego. W organizmie nieodpowiedzialnej matki krążyły prawie 3 promile alkoholu

- informuje policjant z Olsztyna. 

Na miejsce wezwano dwa zespoły ratownictwa medycznego, a czynności wykonano przy udziale Starszego Specjalisty Pracy Socjalnej. Konieczne było odizolowanie dzieci w miejscu bezpiecznym – 8 latek został przetransportowany do olsztyńskiego szpitala, natomiast dwójka jego rodzeństwa, bezpieczny azyl znalazła w tymczasowej rodzinie zastępczej.

Fakt, że nieodpowiedzialna matka była w stanie silnego upojenia alkoholowego przez co znajdowała się w okolicznościach bezpośrednio zagrażających jej życiu i zdrowiu spowodował, że policjanci podjęli decyzję o doprowadzeniu jej do policyjnego aresztu.

O tej sytuacji policjanci poinformują sąd rodzinny, którego zadaniem będzie podjęcie decyzji o dalszym losie 37-letniej matki trójki dzieci.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Bartoszz
miesiąc temu 1
Takie eksperymenty powinny mieć podwiązane jajowody żeby więcej dzieci nie miała. Tępy kraj jak jego włodarze.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.