› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Kompleksowa usługa budowy domu - dlaczego warto skorzystać z jednej firmy?

› poradnik 9 miesięcy temu    20.12.2021
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Kompleksowa usługa budowy domu - dlaczego warto skorzystać z jednej firmy?

Budowa własnego domu to marzenie wielu osób. Jeśli zdecydujemy się na jego realizację zamienia się w poważną inwestycję. Złożony projekt, wielu podwykonawców, koszt co najmniej kilkuset tysięcy zł i skomplikowana logistyka. Te wszystkie argumenty przemawiające za tym by wybrać jednego i sprawdzonego partnera do realizacji tej inwestycji. W naszym artykule podpowiadamy dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie. Przybliżamy też ofertę lidera rynku w tym zakresie – firmę New House.

Dlaczego warto rozważyć wybór jednej firmy do kompleksowej budowy domu
 

Realizacja budowy domu metodą gospodarczą zakłada samodzielny wybór przez inwestora podwykonawcy do każdego etapu. Wymaga to doświadczenia, fachowej wiedzy i przenosi ryzyko niepowodzenia całości na inwestora. Jeśli budujemy nasz pierwszy dom warto rozważyć podpisanie kompleksowej umowy z jednym wykonawcą. Minimalizuje to ryzyko, pozwala oszczędzić czas oraz zrealizować inwestycję w założonym budżecie. Przy budowie z jedną firmą unikniemy też przerzucania odpowiedzialności za błędy ekipy na ekipę, tak częstego w budowie systemem gospodarczym. Zawsze też możemy sprawdzić referencję firmy jaką wybraliśmy, obejrzeć jej inwestycje a nawet porozmawiać z klientami i zapytać o ich doświadczenia z kompleksowej współpracy. To przydatne informacje w podjęciu decyzji o współpracy.

Co oferuje w tym zakresie New House
 

Jednym z liderów tego runku jest firma New House. Oferuje ona wsparcie budujących na każdym etapie. Wspólnie z New House możemy wybrać najlepszą dla naszych potrzeb działkę oraz doprowadzić do niej media jeśli jest nieuzbrojona. Następnie specjaliści z New House doradzą w wyborze projektu oraz przygotują szczegółowy kosztorys samej realizację. Tą także możemy poświęcić im w całości i umówić się na odbiór domu w stanie developerskim lub nawet wykończonego pod klucz. W końcu jeśli mamy taką potrzebę odpowiedni pracownicy New House zajmą się zagospodarowaniem działki a także formalnościami związanymi z oddaniem budynku do użytku. Oferta New House jest kompleksowa i w zasadzie unikatowa na skalę rynku.

Czym na rynku wyróżnia się oferta New House
 

Tym co wyróżnia ofertę New House na rynku jest niewątpliwie tak szeroki zakres usług. Mogą być naszymi parterami od samego początku aż do wprowadzenia się. Posiadają wieloletnie doświadczenie na rynku i zrealizowali już setki inwestycji dla klientów indywidualnych. Możemy zapoznać się z nimi na ich stronie. Wybór New House to z pewnością współpraca z doświadczoną ekipą specjalistów, minimalizacja ryzyka i realizacja inwestycji w założonym czasie i budżecie.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.