› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

komentowane

oceniane

Kolejna edycja „Paczki dla dzieciaczka”. Zbiórka słodyczy i zabawek dla dzieci z ubogich rodzin

› bieżące 8 miesięcy temu    20.12.2018
Marcin Mongiałło
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A
Kolejna edycja „Paczki dla dzieciaczka”. Zbiórka słodyczy i zabawek dla dzieci z ubogich rodzin

To już kolejna edycja akcji charytatywnej „Paczka dla dzieciaczka”, która polega zbiórce słodyczy i zabawek dla dzieci z ubogich rodzin, pochodzących z Elbląga, Pasłęka, Braniewa i okolic. 

W pomoc zaangażowała się już Szkoła Podstawowa w Zwierznie. W placówce rozwieszone są plakaty, a zainteresowani mogą przynosić rzeczy do sekretariatu.

Chcielibyśmy, aby więcej ludzi włączyło się w naszą akcje

– powiedziała nam pani Anna Parzyńska, ktróra od killku lat z mężem organizuje akcję.

Dane nam było pozytywnie zweryfikować uczciwość organizatorki zbiórki. Pani Anna wiele miesięcy wcześniej zaangażowała się w inną akcję charytatywną, którą nagłośniliśmy za pośrednictwm naszego portalu. Dzięki jej zaangażowaniu udało się zebrać środki, które zostały wykorzystane w celu rehabilitacji dwuletniej Zuzi z miejscowości Rudłowo koło Braniewa. Ten przypadek opisaliśmy w artykule, opublikowanym w połowie marca bieżącego roku. Pan Dawid Merdyk potwierdził jej zaangażowanie i rozliczenie się z zebranej kwoty. 

Dzisiaj państwo Parzyńscy po raz kolejny zaangażowali się w przedświąteczną akcję pomocy dla najmłodszych z naszego regionu, pochodzących z ubogich rodzin. 

Od kilku lat organizujemy z mężem zbiórki rzeczy dla potrzebujących dzieci. W tym roku również chcielibyśmy wywołać uśmiech na twarzach dzieci na święta. Dla nas to już tradycja. W ubiegłym roku zebraliśmy sporo słodyczy i zabawek. Rzeczy trafiły do dzieci z biednych rodzin. Jak znajdujemy takie dzieci? Wystarczy rozejrzeć się dookoła i popytać znajomych. Proszę mi wierzyć nie wszystkie dzieci mają wigilijne jedzenie na stołach, a co dopiero mówić o prezentach. A przecież każde dziecko marzy o prezencie prawda? Chcielibyśmy, aby paczki trafiły do dzieci z Elbląga, Pasłęka, Braniewa i okolic. Na dzień dzisiejszy nie jesteśmy w stanie powiedzieć, ile dzieci dostanie paczki, ponieważ nie wiemy, ile rzeczy uda nam się zebrać.

– poinformowała nas pani Anna Parzyńska. Zachęcamy do pomocy. 

Wszelkie informacje dotyczące akcji możecie uzyskać od organizatorów pod nuemarmi telefonów:

Anna i Damian Parzyńscy: 501 991 944

Agnieszka Brzezicka: 517 441 173

Leszek Dowgiałło: 691 935 720

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

 • 3
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 2
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ AleJaJa
8 miesięcy temu 2
"Dane nam było pozytywnie zweryfikować uczciwość organizatorki zbiórki" A kto wy jesteście? Narodowy Urząd do Weryfikacji Uczciwości Zbiórek? Trochę pokory, rozwagi i rozumu!!! NIC WIĘCEJ NIE DAM WIEDZĄC, ŻE TAKIE KONTROLE SIĘ ROBI!!! BANDA PAJACÓW!!!
~ Redakcja
8 miesięcy temu 1
Skontaktowaliśmy się z osobą na rzecz której była prowadzona zbiórka organizowana przez tę panią. Ona potwierdziła jej rzetelność. Pokory życzymy Panu / Pani, bo widzimy jej chyba brakuje.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.