› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

KOD po raz kolejny w Elblągu. Relacja LIVE VIDEO

› transmisje Live ponad rok temu    22.01.2016
Bartłomiej Ryś
komentarzy 12 ocen 2 / 100%
A A A
KOD po raz kolejny w Elblągu. Relacja LIVE VIDEO

Już w najbliższą sobotę, 23 stycznia o godzinie 12:00 rozpocznie się kolejna pikieta Komitetu Obrody Demokracji. Tym razem manifestacja będzie miała miejsce pod Pomnikiem Ofiar Grudnia'70 i dotyczyć będzie ostatnich zmian wprowadzonych w Sejmie przez Prawo i Sprawiedliwość. U nas transmisja NA ŻYWO – zapraszamy.

Pierwsza manifestacja KODu odbyła się na Starym Mieście. Przyciągnęła przeszło dwustu uczestników. Relacjonowaliśmy ją jako „pierwszą taką manifestację od wielu lat, która zgromadziła w jednym miejscu w Elblągu tak dużo mieszkańców”. Więcej o tym (plus zdjęcia i film) można przeczytać TUTAJ.

To jednak nie koniec zmian w ustawach, więc i nie koniec pikiet KODu. Tym razem zwolennicy Komitetu spotkają się 23 stycznia o godzinie 12:00 pod Pomnikiem Ofiar Grudnia'70. Hasło przewodnie manifestacji to „Elbląg dla demokracji nie inwigilacji”. Przedstawiciele zapowiadają, że odniosą się do zmian w ustawie procedury karnej, policji i, co oczywiste, Trybunale Konstytucyjnym. Nie zabraknie nagłośnienia, śpiewania hymnu państwowego i hymnu... Unii Europejskiej.

Tylko w naszym serwisie transmisja LIVE VIDEO z tego wydarzenia. Zapraszamy na nasze łamy już 23 stycznia w okolicach godziny 12:00. Postaramy się, aby pogoda czy też inne uwarunkowania techniczne nie przeszkodziły w transmisji.

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 11

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 9
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (12)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ powiec
ponad rok temu ocena: 14%  12
Wszystkich szczekaczy i płatnych hejterów zapraszam na demonstrację KOD zobaczycie jak wielu porządnych ludzi jest w Elblągu za demokracją i chciało im się trochę postać na mrozie w słusznej sprawie!;) Ciekawe czy będzie elbląski Korwin wraz z całym swoim elektoratem w liczbie 5 osób?;)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ szKODniki
ponad rok temu ocena: 67%  11
Wynoszenie polskich spraw za granicę to zdrada stanu i największe kurestwo jakiego można było dokonać. Za coś takiego dla mnie nie jesteście już nawet Polakami. (PS. nie jestem za PiSem)
~ Janek
ponad rok temu ocena: 63%  10
Szyld PO znikł z starówki teraz błąkają się bezdomni :D
~ Mr
ponad rok temu ocena: 60%  9
takie same ŚCIERWA jak w Targowicy !
~ opus
ponad rok temu ocena: 69%  8
nich ci zmanipulowani idioci z KOD przeleja swoja energie na protest przeciwko przyjeciu kilkutysiecy muzulmanskich brudasow do polski. zobaczcie sobie na youtubie co te muzulmanskie dzikusy odwalaja w niemczech. u nas bedzie to samo. a lis? to zwykla szmata. na dodatek zdrajca.
~ M
ponad rok temu ocena: 43%  7
https://www.youtube.com/watch?...
~ powiec
ponad rok temu ocena: 13%  6
Pan "kolanko" jest skrajnym prawicowcem i manipuluje! Oczywiście każdy kto nie jest prawicowcem to jakis szpion niemiecki lub zydowski, pewnie jakis złodziej lub kolaborant itp.
~ NoName
ponad rok temu ocena: 83%  5
Nazywacie się Komitetem Obrony Demokracji? W takim razie dlaczego wy sami działacie wbrew demokratycznym zasadom, wychodząc na ulice i żądając obalenia władzy wybranej w demokratycznych wyborach?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji  hejt !
~ powiec
ponad rok temu ocena: 7%  4
Nie jestem pewien czy tak było, ale Lis nie jest członkiem KOD. Tak samo mógłbym na podstawie wypowiedzi uczestników marszów PIS powiedzieć, że ta partia chce fizycznej eksterminacji opozycji i zmiany ustroju Polski na dyktaturę religijną!
~ NoName
ponad rok temu ocena: 75%  3
Na manifestacjach KOD w Warszawie między innymi Tomasz Lis oraz folksdojcze z pewnej znanej antypolskiej gazety nawoływali do obalania rządu PIS.
oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji  hejt !
~ powiec
ponad rok temu ocena: 0%  2
Dlaczego kłamiesz? W tych demonstracjach KOD nikt nie kwestionuje wyników wyborów i nie nawołuje do obalenia rządu PIS! Demonstranci domagają się jedynie przestrzegania prawa, a Rząd niech sobie rządzi i spełnia wyborcze obiecanki!
~ powiec
ponad rok temu ocena: 29%  1
Extra to będzie relacja live z ustawki KOD kontra "narodowcy"?;)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.