› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Kierowcy jeżdżą za szybko. Kary są surowe!

› bieżące 3 miesiące temu    20.06.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Kierowcy jeżdżą za szybko. Kary są surowe! fot. KMP Elbląg

Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali 3 kierowców, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h. Rekordzista to kierujący motocyklem. 25-latek jechał 159 km/h. Zostały mu zatrzymane prawo jazdy, otrzymał mandat w wysokości 2 500 zł oraz 10 punktów karnych. Policjanci ostrzegają przed brawurą.

Wszystkie zatrzymania miały miejsce w podelbląskim Komorowie Żuławskim. Tam w miniony czwartek (16 czerwca 2022 r.) policjanci kontrolowali prędkość. Trzech kierowców straciło uprawnienia do kierowania. Jechali zbyt szybko i przekroczyli dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym o +50 km/h. W niechlubnej czołówce uplasowało się dwóch motocyklistów. Pierwszy to 47-latek, który kierował motocyklem triumph. Miał na liczniku 113 km/h.

Drugi kierowca jednośladu to 25-letni mężczyzna. On z kolei kierował suzuki z prędkością 159 km/h. Tym samym przekroczył dopuszczalną prędkość o 109 km/h. Wszystkim kierującym zostały zatrzymane prawa jazdy. Brawurowa jazda kierowcy suzuki została ukarana mandatem w wysokości 2 500 zł oraz 10 punktami karnymi.

Policjanci apelują do wszystkich kierujących o rozwagę i przestrzeganie przepisów. Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje i innych.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.