› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 09.2019

komentowane

oceniane

Kasa biletowa Polregio w Elblągu ponownie otwarta

› bieżące 4 miesiące temu    12.08.2019
Informacja prasowa
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Dworzec PKP w ElbląguDworzec PKP w Elblągu fot. Ryszard Siwiec (archiwum Elblag.nett)

W efekcie zakończonego postępowania przetargowego Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO, wyłoniły wykonawcę, który będzie świadczył usługę sprzedaży biletów w kasie na dworcu w Elblągu.  Kasa została ponownie uruchomiona 8 sierpnia 2019 r. Będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 19:00 oraz w soboty i niedziele od 7:30 do 19:00.

Przewozy Regionalne starają się odpowiadać na potrzeby i oczekiwania podróżnych. Mamy nadzieję, że otwarcie kasy znacząco wpłynie na poprawę jakości obsługi pasażerów na dworcu w Elblągu.

Przypominamy, że zakupu biletów na podróż pociągami POLREGIO można dokonać również w automacie biletowym znajdującym się w hali dworca. Najwygodniej jednak skorzystać z możliwości zakupu biletów poprzez stronę internetową bilety.polregio.pl lub poprzez aplikację POLREGIO na urządzenia mobilne. Oba systemy są połączone ze sobą, niezwykle intuicyjne i proste w obsłudze. 

***
Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO, powstały w 2001 r. Są największym pasażerskim przewoźnikiem kolejowym w Polsce. Każdego dnia na tory w całym kraju wyjeżdża około 1900 pociągów zamawianych i finansowanych przez samorządy wojewódzkie. W ciągu roku z usług POLREGIO korzysta ponad 81 mln pasażerów. Pociągi POLREGIO zatrzymują się na ponad 1800 stacjach. Udział firmy w rynku kolejowych przewozów pasażerskich wynosi ponad 26%. Większościowym akcjonariuszem Spółki jest Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. (50% i jeden udział).

Anna Nowak, rzecznik prasowy ”Przewozy Regionalne” sp. z o.o. (POLREGIO)

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ elbong
4 miesiące temu ocena: 100%  1
Taki tuz, a ma problemy z uruchomieniem 1 kasy w ponad 100 tys. mieście. W tym przypadku takie chwalenie się to antyreklama.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.