› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Kabaret Neo-Nówka w Elblągu. Wygraj zaproszenie!

› konkursy ponad rok temu    20.03.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Kabaret Neo-Nówka w Elblągu. Wygraj zaproszenie!

23 marca o godz. 20 w Elblągu w Hali  Sportowo-Widowiskowej MOSiR, przy Alei Grunwaldzkiej 135 wystąpi kabaret Neo-Nówka, który zaprezentuje w naszym mieście swój najnowszy program sceniczny pt. "Kazik sam w domu". Naszych Czytelników zapraszamy do udziału w konkursie. Na zwycięzców czekają trzy bezpłatne podwójne zaproszenia.    

"Kazik sam w domu” to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić. Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki. Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: "Każdy jest Kazikiem swego losu”.
Program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy. Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Mistrzostwo w każdym calu.
Bilety w cenie: 55, 70, 90, 110 zł
Miejsca sprzedaży: Hala MOSiR, ul. Grunwaldzka 135 oraz na stronie adria-art.pl
Rezerwacja telefoniczna: 605 555 676

KONKURS!

Aby wygrać podwójne zaproszenie na "Kazik sam w domu" wystarczy wysłać swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu, tytuł wiadomości: "Neo-Nówka" na adres: konkursy@elblag.net. Na zgłoszenia czekamy do 21 marca do godz 12:00. Tylko zwycięzcy otrzymają informację o wygranej. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ fan kabaretu
12 miesięcy temu 1
czy napewno ktoś wygrał to zaproszenie?
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.