› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Już za tydzień Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych i latynoamerykańskich

› bieżące 2 miesiące temu    17.03.2023
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Już za tydzień Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych i latynoamerykańskich fot. Nadesłane

Ta impreza rozpali do czerwoności nie tylko tancerzy. Na wielkie emocje będzie mogła liczyć także publiczność oglądająca rywalizację najlepszych par z całego kraju. Zapraszamy na Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych i latynoamerykańskich, które już za tydzień odbędą się w Elblągu!

Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych i latynoamerykańskich potrwają dwa dni (25 i 26 marca). Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę odbędą się rundy eliminacyjne (w godz. 10-17) oraz wieczorne Gale Mistrzostw Polski (w godz. 18-21), na których wystąpią najlepsi z najlepszych.

Sportowa rywalizacja zapowiada się naprawdę ciekawie. Uczestników będą oceniać profesjonalni, doświadczeni sędziowie. Oczywiście nie zabraknie także występów gospodarzy, czyli prezentacji tanecznych zawodników z Elbląskiego Klubu Tańca JANTAR.

Zapraszamy miłośników tego sportu do kibicowania tancerzom prezentującym się na parkiecie w Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Grunwaldzkiej! Gwarantujemy piękne widowisko i niezapomniane emocje!

Bilety na Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych i latynoamerykańskich można nabyć: • online - https://bilet.swiatowid.elblag.pl , • w kasie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14:30 do 20:30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30, • w biletomacie znajdującym się w holu CSE „Światowid” w Elblągu (płatność kartą) w godz. 8:00-21:00.

Organizatorem Mistrzostw Polski w tańcach standardowych i latynoamerykańskich jest Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu i Polski Związek Sportu Tanecznego.

Patronat Honorowy: Polski Komitet Olimpijski, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin oraz Prezydent Elbląga Witold Wróblewski.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.