Jerzy Wilk (PiS) głosował dziś w lokalu wyborczym w Technikum Mechanicznym. Na głosowanie przyjechał z żoną. Wilk przeprosił dziś także wszystkich, którzy mogli poczuć się urażeni przez niego w tej kampanii.
- Jestem spokojny. Mam takie poczucie, że zrobiłem wszystko co można było w tej kampanii wyborczej zrobić. Dziękuję wszystkim moim współpracownikom za ciężką pracę. Dziękuję mieszkańcom miasta za poparcie. Jeśli kogoś w tej kampanii uraziłem, to przepraszam – mówił po głosowaniu kandydat Prawa i Sprawiedliwości. - Te wybory dla mnie to ważna rzecz. To ukoronowanie mojej aktywności w samorządzie. Liczę na wysoką frekwencję. Na godz. 10.00 było już około 10 procent wyborców przy urnach.
| Elżbieta Gelert: To bardzo ważne wybory dla elblążan › ponad rok temu › 07.07.2013 | komentarzy 6 |
| Wybory w Elblągu. Spokojne głosowanie i wysoka frekwencja › ponad rok temu › 07.07.2013 | komentarzy 9 |
|
Komentarze
(7)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
› pokaż według najstarszych |

| ponad rok temu | ocena: 0% | 7 |
| oceń komentarz |
| wpisy tej osoby | zgłoś do moderacji | zgłoś jako hejt |

| ponad rok temu | ocena: 33% | 6 |
| oceń komentarz |
| wpisy tej osoby | zgłoś do moderacji | zgłoś jako hejt |

| ponad rok temu | ocena: 42% | 5 |
| oceń komentarz |
| wpisy tej osoby | zgłoś do moderacji | zgłoś jako hejt |

| ponad rok temu | ocena: 0% | 4 |
| oceń komentarz |
| wpisy tej osoby | zgłoś do moderacji | zgłoś jako hejt |

| ponad rok temu | ocena: 75% | 3 |
| oceń komentarz |
| wpisy tej osoby | zgłoś do moderacji | zgłoś jako hejt |

| ponad rok temu | ocena: 50% | 2 |
| oceń komentarz |
| wpisy tej osoby | zgłoś do moderacji | zgłoś jako hejt |

| ponad rok temu | ocena: 59% | 1 |
| oceń komentarz |
| wpisy tej osoby | zgłoś do moderacji | zgłoś jako hejt |
| Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013. | ![]() |