komentowane
oceniane
Jechał na podwójnym gazie i bez uprawnień
| › bieżące |
ponad rok temu
28.12.2014 Informacja prasowa komentarzy 3 ocen 16 / 100% |
A A A |
fot. Artur BorkowskiBlisko trzy promile alkoholu w organizmie miał 26-latek zatrzymany przez pasłęckich policjantów. Mężczyzna nie stracił swojego prawa jazdy kategorii B... bo stracił je już wcześniej.
Wczoraj około godziny 02.30 w miejscowości Kopina gm. Pasłęk 26-letni Sebastian W. zam. gm. Godkowo zjechał oplem vectra na pobocze, a następnie wjechał do pobliskiego rowu. Przybyli na miejsce policjanci przebadali kierowcę i okazało się , że miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo Sebastian W. nie posiadał prawa jazdy, gdyż zostały mu już wcześniej zabrane za jazdę pod wpływem alkoholu. Mężczyzna ponownie odpowie teraz za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości. Może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.
asp. Katarzyna Trochimczuk
Zespół Prasowy KMP w Elblągu
Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0
|
Komentarze
(3)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
› pokaż według najstarszych |

| ponad rok temu | ocena: 0% | 3 |
| oceń komentarz |
| wpisy tej osoby | zgłoś do moderacji | zgłoś jako hejt |

| ponad rok temu | ocena: 33% | 2 |
| oceń komentarz |
| wpisy tej osoby | zgłoś do moderacji | zgłoś jako hejt |

| ponad rok temu | ocena: 0% | 1 |
| oceń komentarz |
| wpisy tej osoby | zgłoś do moderacji | zgłoś jako hejt |








