› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Jarmark w Światowidzie. To doskonała okazja, by zakupić wyjątkowe upominki dla najbliższych

› bieżące ponad rok temu    30.11.2012
Agnieszka Światkowska
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Jarmark w Światowidzie. To doskonała okazja, by zakupić wyjątkowe upominki dla najbliższych

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” zaprasza na  drugą edycję SztukaTERRii - Warmińsko-Mazurskiego Jarmarku Wyrobów Artystycznych. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę, 1 grudnia w godz. 12.00 - 18.00 w CSE „Światowid” na holu dolnym oraz w sali sportowo-widowiskowej.

Możesz kupić wyroby artystyczne, możesz również zrobić je sam -€“ bombki, stroiki, świąteczne kartki, Mikołaje, szopki, ale także mnóstwo oryginalnych pomysłów na świąteczne prezenty i nie tylko. Bo przecież prezent, także ten bez okazji można zrobić samemu sobie.
 
Podczas wydarzenia ponad 40 wystawców zaprezentuje przedmioty rękodzieła artystycznego, w tym: ceramikę, zabawki, biżuterię, rzeźbę, hafty, ozdoby, frywolitki, dekoracje świąteczne, upominki, obrazy, koronki, rysunki na szkle, plecionkarstwo, wyroby z bursztynu, metalu i drewna,  pamiątkarstwo. Będzie to również okazja, aby przed świętami zaopatrzyć się w najlepszej jakości produkty żywności naturalnej - miody, wędliny, pieczywo, nabiał itp. Tak by świąteczny stół był nie tylko pięknie przyozdobiony, ale również pełen pysznych, ekologicznych produktów.
 
Wszystkich chętnych, którzy chcieliby sami stworzyć np. oryginalne ozdoby choinkowe, zapraszamy na warsztaty rękodzieła artystycznego. Z pomocą przyjdzie im instruktor plastyczny, który zaproponuje techniki, pomoże dobrać materiały i pokaże proste sposoby na uzyskanie fantastycznych efektów.   
 
Jarmark to doskonała okazja do promocji twórców ludowych z województwa warmińsko-mazurskiego, podkreślenia walorów regionu oraz propagowania wśród odwiedzających nowych zainteresowań artystycznych. 
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.