› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Jak zdrowo gotować w dobrej cenie? Szkolenie i otwarcie salonu partnerskiego firmy Stalgast (+ zdjęcia)

› biznes ponad rok temu    18.11.2019
Marcin Mongiałło
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Jak zdrowo gotować w dobrej cenie? Szkolenie i otwarcie salonu partnerskiego firmy Stalgast (+ zdjęcia) fot. Marcin Mongiałło

14 listopada 2019 r. w Hotelu Elbląg na Starym Mieście odbył się cykl bezpłatnych szkoleń pt. „Zdrowe żywienie w dobrej cenie”, które były skierowane do pracowników placówek oświatowych. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Remigiusza Jasińskiego z firmy ElQuchnia i odbyło się pod patronatem merytorycznym Stowarzyszenia Euro-Toques Polska, patronatem medialnym Elblag.net i przy wsparciu Hotelu Elbląg oraz prezydenta Miasta Elbląga Witolda Wróblewskiego. Jednocześnie przy ulicy Nitschmana 20-22 K w Elblągu został otwarty salon partnerski firmy Stalgast (jest czynny w godzinach 8.00 do 16.00).

W bezpłatnym szkoleniu uczestniczyli członkowie Elbląskiego Klubu Szefów Kuchni: Bartosz Majchrzak (prezes EKSK i szef kuchni w Restauracji Amore Mio), Remigiusz Jasiński (właściciel firmy ElQuchnia) oraz Krzysztof Kowalczyk (szef kuchni). Szkolenie prowadził Mariusz Wanielewski, regionalny kierownik sprzedaży w Stalgast sp. z o.o.

Osoby biorące udział w szkoleniu poznały zalety nowych rozwiązań w kontekście poprawy koncentracji uwagi dzieci podczas lekcji. Zagadnienia były przwedstawiane w sposób skłaniający do dyskusji i wymiany doświadczeń. Osoby szkolone poznały nowe możliwości do zastosowania w swoich placówkach. Kursanci lepiej poznali marki takie jak: Stalgast, Unox czy Robot Coupe. Ważnym elementem szkolenia był pokaz kulinarny.

Firma ElQuchnia jest związana z branżą gastronomiczną ponad 35 lat. Zajmuje się kompleksowym wyposażeniem gastronomii. Oferuje profesjonalny sprzęt gastronomiczny zarówno do lokali na wysokim poziomie, restauracji hotelowych, stołówek jak i do małych punktów gastronomicznych. Współpracę można nawiązywać już na etapie planowania inwestycji, a nawet przed rozpoczęciem prac projektowych. Ponadto ElQuchnia oferuje projekty technologiczne, nadzór nad realizacją inwestycji, szkolenia i doradztwo kulinarne, montaż oraz serwis i profesjonalne środki czystości.

  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

  • 3
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW
  Komentarze (0)

  Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
  Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.