› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 03.2018

komentowane

oceniane

Jak szybko znaleźć kredyt na dowolny cel?

› bieżące 2 miesiące temu    12.03.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Jak szybko znaleźć kredyt na dowolny cel?

Zwykle, aby porównać oferty kilku banków na raz trzeba sprawdzić jakiś ranking publikowany przez magazyny zajmujące się finansami. Ale i tak są to tylko suche i ogólne informacje o ofertach. Można też udać się do banku celem sprawdzenia jaki kredyt możemy otrzymać. Jednak jeśli złożymy trzy lub więcej wniosków w tym samym czasie to w bankowym systemie zostaniemy uznani za potencjalnie niebezpiecznego klienta. Jak więc szybko znaleźć kredyt na dowolny cel?

Wiele ofert w jednym miejscu

Dla każdej osoby szukającej kredyty najwygodniejsze byłoby znaleźć wiele ofert od różnych banków, a nawet firm pożyczkowych, aby móc od razu porównać sobie warunki. Jeśli interesuje nas kredyt na dowolny cel można sprawdzić oferty na tej stronie: https://www.bancovo.pl/landing/kredyt-na-dowolny-cel/. A do tego nie są to oferty jak z ulotek, a dopasowane indywidualnie do konkretnej osoby zainteresowanej wzięciem kredytu. Wystarczy tylko wypełnić wniosek podając dokładnie swoje dane. Dzięki temu porównamy sobie oferty dopasowane na przykład do naszej zdolności kredytowej i od razu będzie wiadomo, który bank udzieli nam kredytu, a który postanowi odmówić.

Zdolność kredytowa - czyli dlaczego bank odmawia kredytu?

Nie da się zaprzeczyć, że kredyty bankowe są bardzo popularne. Ale dość często można się też spotkać z odmową w banku. Dlaczego? Najczęściej przez zdolność kredytową. Wiele osób zapomina o tym, że aby bank zaakceptował dochody muszą one obejmować 3 ostatnie miesiące w jednym miejscu pracy w przypadku zatrudnienia umowy o pracę. Oznacza to, że nawet jeśli dostaniemy od razu umowę o pracę na rok to i tak dopiero po przepracowaniu trzech miesięcy otrzymamy dokument potwierdzający wysokość zarobków, który zaakceptuje bank. Choćby z tak błahego powodu wiele osób dostaje odmowę kredytu w bankach.

A co z innymi źródłami dochodów? Oczywiście coraz chętniej akceptowane są też umowy cywilnoprawne. Ale muszą one mieć charakter ciągły. Niektóre banki żądają dokumentów za ostatnie 6 miesięcy zarobkowania w ten sposób, a inne nawet za rok pracy. Także przy prowadzeniu własnej firmy, zwłaszcza jednoosobowej działalności gospodarczej potrzebne jest pokazanie dochodów za ostatni rok. Nie jest więc łatwo choćby udokumentować dochody, aby dostać kredyt.

Dlatego korzystając z jednej wyszukiwarki, która pokazuje oferty wielu banków, ale pod kątem indywidualnego dopasowania do danej osoby można znaleźć te, w których mamy szansę na kredyt. Nie trzeba składać wniosków w kilku bankach i czekać pojedynczo na odpowiedź. Tutaj od razu dowiemy się, w których bankach spełniamy warunek choćby posiadania zdolności kredytowej. Dzięki temu szybciej dostaniemy kredyt na dowolny cel.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.