› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Jak bardzo się postarasz, aby zadowolić swoją kobietę?

› bieżące ponad rok temu    3.02.2016
Bartłomiej Ryś
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Jak bardzo się postarasz, aby zadowolić swoją kobietę?

My, mężczyźni, jesteśmy prości. Nie skupiamy się na szczegółach – patrzymy na ogół. A w szczegółach diabeł jest ukryty! Dlaczego jeżeli myślisz, że kwiaty na walentynki to przeżytek, to grubo się mylisz. Każda kobieta nadal ucieszy się choćby ze zwykłej róży. A co dopiero, jak otrzyma piękny bukiet... Nie wierzysz mi? To posłuchaj tych dziewczyn!

Walentynki kojarzą nam się z miłością, drobnymi prezentami i... kwiatami, a jakże. Mężczyzno, zdaję sobie sprawę, że masz pewne wątpliwości. Kwiatek wręczasz przecież zawsze: jak ma urodziny, jak ma imieniny, na rocznicę albo wtedy, gdy o niej zapomnisz (zdarza się nawet najlepszym!). Czy więc na święto miłości również powinna go dostać? Mówiąc krótko: oczywiście! Kobiety nadal kochają kwiaty. Aby to jeszcze lepiej przedstawić, zapytałem kilka znanych mi przedstawicielek płci pięknej o tę kwestię.

Joanna, 22 lata:

- Uważam, że kwiaty zawsze symbolizowały i symbolizują pamięć, szacunek, uczucie. Wydaje mi się, że to nigdy nie wyjdzie z "mody" . I dalej jest kobiecie miło, kiedy dostanie od swojego mężczyzny na walentynki nawet symboliczną, jedną, czerwoną różyczkę.

Sandra, 28 lat:

- Kobiety kwiaty kochają i basta. Lubimy je dostawać zawsze, nawet bez okazji. A na walentynki to wręcz pozycja obowiązkowa. Mój mężczyzna zawsze przygotowuje jakąś ciekawą kompozycję. Jestem z niego bardzo dumna.

Klaudia, 15 lat:

- Jestem przedstawicielką młodego pokolenia, ale nadal uwielbiam otrzymywać kwiaty, zwłaszcza na walentynki. To bardzo miła, stara tradycja, którą powinniśmy kultywować cały czas.

Grażyna, 47 lat:

- Oczywiście, że tak. Kwiaty to podstawa na walentynki zwłaszcza jakieś piękne, ładnie ułożone bukiety z różnych kwiatów. Kobiety lubią być zaskakiwane, Panowie muszą o tym pamiętać.

No dobrze, ale Panowie, powiedzmy to sobie wprost: o kwiatach wiemy niewiele. Jakie kupić? Albo, co gorsza, jak je ułożyć, żeby tworzyły ładną kompozycję, a nie wyglądały jak hałda gruzu po wyburzaniu? Cóż, rada może być tylko jedna (i warto sobie ją zapamiętać już dziś, bo przecież do walentynek pozostało kilkanaście dni).

Hurtownia kwiatów Walentynowicz pomoże nie tylko w doborze odpowiednich elementów, ale również stworzy coś, co (gwarantujemy) zaskoczy Twoją partnerkę. A wiemy, jak bardzo się starasz, aby była zadowolona. Więc zdaj się na porady ekspertów w swoim fachu. Przecież swojego samochodu nie oddałbyś do przysłowiowego „Zenka”, który swój „warsztat” ma w garażu za miastem. Dlaczego więc myślisz, że wystarczy kupić kwiatka w przydrożnym sklepie, aby ona była szczęśliwa?

Skorzystaj z usług Hurtowni Kwiatów Walentynowicz!
Elbląg, ul. Druska 23 (przed wiaduktem skręt w lewo i 120m prosto)
tel. 55 233 46 17
www.walentynowicz.net
e-mail: hurtowniawalentynowicz@gmail.com


Sprawdź mapkę dojazdu TUTAJ

Artykuł sponsorowany.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.