› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Izba Celna rekwiruje automaty do gier. Jednak pojawiają się nowe

› bieżące ponad rok temu    14.07.2014
Ines Kuraś
komentarzy 7 ocen 7 / 71%
A A A
Izba Celna rekwiruje automaty do gier. Jednak pojawiają się nowe fot. Bartłomiej Ryś

W ostatnim czasie można zauważyć wzmożoną prace Izby Celnej w Elblągu. Celnicy przeprowadzają kontrole w nowo otwieranych punktach z automatami do gier. W samym lipcu, w naszym mieście przeprowadzono już cztery kontrole i zabezpieczono 17 automatów.

Celnicy prowadzą kontrole w elbląskich lokalach, a także w otwieranych punktach, po których widać, że oferują możliwość gier automatowych. Od początku roku elbląscy celnicy zatrzymali 156 automatów do gier.

Jak informuje nas Anna Hatała-Wanat z Izby Celnej w Olsztynie: „Prowadzimy działania kontrolne w elbląskich lokalach. Sprawdzamy je pod kontem umożliwiania uczestnictwa w nielegalnych grach. Staramy się na bieżąco likwidować takie punkty. Warto tutaj wspomnieć, że bardzo często w takich miejscach spotykamy młodych ludzi, a gry na takim sprzęcie niestety prowadzą do uzależnienia hazardem”.

Warto wspomnieć, że takie punkty działają nielegalnie i bez koncesji. Gry hazardowe z możliwością wzbogacenia się mogą prowadzić tylko kasyna. Jednak w Elblągu, w ostatnim czasie, widać coraz to nowsze punkty z nielegalnymi automatami.

Za prowadzenie nielegalnych punktów z maszynami grozi kara grzywny nawet do 16 milionów złotych, bądź też kara pozbawienia wolności do lat 3. W takich przypadkach to sąd decyduje o karze. Niestety problemem jest fakt, że często w lokalach w których skonfiskowano maszyny, po krótkim czasie pojawiają się nowe. Automat do gry można kupić za kilka tysięcy złotych, a taki sprzęt potrafi na siebie zarobić w ciągu miesiąca.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (7)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Jane
ponad rok temu ocena: 0%  7
Gra slotowa Lucky Lady's Charm Deluxe cieszy się ogromną i niesłabnącą popularnością nie tylko wśród pań. Posiada również wiernych fanów wśród panów w każdym wieku. Trudno się dziwić, gdyż jest to jeden z najprzyjemniejszych i miłych dla oka maszyny do gier online. Już dziś dołącz do ślicznej Lucky Lady i wygrywaj! Daj się zauroczyć przynoszącej szczęście, uśmiechniętej blond damulce! Uwierz w swoje szczęście! Zagraj w fantastyczną grę slotową Lucky Lady’s Charm Deluxe za darmo i bez rejestracji http://maszynydogier.com/lucky...
~ ORMO
ponad rok temu ocena: 0%  6
WSZYSTKIE SKLEPY W GMINIE OSTRÓDA MAJĄ WE WSI O KILKA MASZYN !!! KTOŚ ABY TU SŁABO DBA O TĘPIENIE TEGO ALBO SĄ CIULOWE PRZEPISY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~ Jerzy
ponad rok temu ocena: 0%  5
czegoś nie kumam: skoro prawo jest jakie jest, skoro są służby odpowiedzialne za egzekwowanie prawa, to albo prawo jest do du.., albo służby są do du.., albo sądy są do du.. zwłaszcza, że koszty społeczne (uzależnienie) i skutki dla rodzin są tragiczne. W efekcie płacimy za to my wszyscy np zasiłki celowe dla rodzin.
~ ojajajajjaja
ponad rok temu ocena: 0%  4
sklep monopolowy koło kurcze na telefon na bema - tam stoja 2 automaty, rog bema i mickiewicza kolo swiqatel
~ XXX
ponad rok temu ocena: 0%  3
Jednego dnia celnicy zawijają, a dnia następnego automaty wracają. ...., taka akcja.
~ franc
ponad rok temu ocena: 0%  2
coraz więcej takich urządzeń jest w sklepach poza Elblągiem .....
~ czytelnik
ponad rok temu ocena: 33%  1
wow ale nowość, taka akcja jest już dłuższy okres czasu, a pani redaktor to się dopiero obudziła czy cynk dostała??
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.