› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

Internauta: "W Krynicy Morskiej zatrzymaliśmy pedofila..." (aktualizacja)

› bieżące 9 miesięcy temu    24.08.2017
Marcin Mongiałło
komentarzy 7 ocen 0 / 0%
A A A

Wczoraj (23 sierpnia) Internauta poinformował, że udało mu się zatrzymać mężczyznę, który masturbował się przy małych dzieciach. Zdarzenie miało miejsce w Krynicy Morskiej.  

23 sierpnia 2017 r. w Krynicy Morskiej zatrzymaliśmy pedofila, który masturbował sie przy małych dzieciach. Policja niestety zakończyła swoją akcję tylko na mandacie. Jak się później okazało ten zwyrol wynajmował kwaterę w domu rekolekcyjnym w Krynicy. Według naszych ustaleń typ mieszka w Warszawie, bądź jej okolicach. Najgorsze, że policja nie może, bądź nie chce nic zrobić w tej sprawie. Jeżeli go poznajecie, albo macie jakies info na jego temat to dajcie znać. 

- poinformował Rafał W. 

Pod informacją ze zdjęciami (ujętego mężczyzny), którą internauta zamieścił na Facebooku przeczytać możemy ponad 100 komentarzy. Pojawiają się także komentarze, które wskazują na rzeczowe, bezstronne podejście do tematu, sugerujące wstrzymanie się z wyrokowaniem:

Jak dla mnie to ekshibicjonizm (można z powodzeniem leczyć) i nie powiedziane, że robił to właśnie z tytułu dzieci, a na plaży się znajduje dużo osób. Skoro dali wyłącznie mandat mogli mieć ku temu powody, ale ludzie jak to ludzie lubią się bawić w sąd ostateczny.

Czy są jakieś dowody w tej sprawie? Ludzie!!!! Jak możecie udostępniać to, komentować i przyczyniać się do szkalowania czlowieka, na podstawie postu dodanego przez jakiegoś pana, ktory nie ma zadnych dowodów i dodatkowo rozpowszechnia czyjś wizerunek bez zgody, co jest z punktu widzenia prawa karalne!!!!!! Czekam na dowody i potwierdzone informacje o pochodzeniu ze strony policji! Ludzie, zastanówcie się, możecie zniszczyć komuś życie!!!!

 A skąd wiadomo że to pedofil??? Policja Prokuratua i Sąd nie ma zdolności jasnowidztwa... Za takie wybryki jak masturbacja w miejscu publicznym rzeczywiscie jest mandat, gdyż nie jest to przestepstwo, więc nie widzę nic dziwnego w tej sytuacji.

Część internautów sugerowała, że zatrzymany mężczyzna to mieszkaniec Stalowej Woli Mariusz C. - pedofil, którego wizerunek został upubliczniony za zgodą prokuratora rejonowego w Stalowej Woli.  Udało nam się jednak ustalić, że na zdjęciach wykonanych w Krynicy Morskiej znajduje się zupełnie inna osoba.

Osoby prezentowane na obu zdjęciach są podobne. Pokazaliśmy je kilku osobom, które z pewnością orzekły, że wszystkie trzy fotografie prezentują tę samą osobę. Postanowiliśmy nie wydawać przedwczesnych wyroków, zważywszy, że może się przecież zdarzyć łudzące podobieństwo. Co wiecej, przyglądając się bliżej widać, że mężczyzna, którego zdjęcie zostało wykonane w Krynicy Morskiej, wygląda na starszego od mieszkańca Stalowej Woli.  Mając to na uwadze zamazaliśmy wizerunek osoby ujętej przez internautę w Krynicy Morskiej. Internauta nie miał skrupułów i opublikował pełny wizerunek osoby, która jak twierdzi zatrzymał, po tym jak zobaczył, że mężczyzna "masturbował sie przy małych dzieciach".

Przypomnijmy, że kilka tygodni temu prokurator rejonowy w Stalowej Woli zdecydował o publikacji wizerunku Mariusza C. Ten pochodzący ze Stalowej Woli 41-latek ma już na swoim koncie aż trzy wyroki za krzywdzenie dzieci, a od 19 lat przewija się w kryminalnych kartotekach. Ostatnią ofiarą pedofila był 10-letni chłopczyk, którego zgwałcił. Został wtedy skazany na 10 lat więzienia.

Wykonaliśmy telefon na Komendę Powiatową Policji w Stakowej Woli. Oficer dyżurny zapewnił nas, że pedofil Mariusz C.

(...) na 1000% został zatrzymany i przebywa obecnie w zamknięciu.

Nie udało nam się porozmawiać z oficerem z posterunku Policji w Krynicy Morskiej. Zostaliśmy poinformowani, że informacji udzieli nam rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim. Tu natomiast dowiedzieliśmy się, że sprawa zatrzymania pedofila w Krynicy Morskiej nie jest dla nich znana. Wynika to prawdopodobnie z tego, że osoba, która się obnażała przed dziećmi została ukarana mandatem. 

Sprawa wygląda dziwnie. Wszystko wskazuje na to, że zdjęcia wykonane wczoraj przez internautę zostały zrobione nad morzem. Opublikowany na nich wizerunek mężczyzny bardzo przypomina wizerunek Mariusza C., zatrzymanego w kwietniu bieżącego roku. Logika podpowiada jednak, że zdjęcia przedstawiają dwie rózne osoby. Kim jest zatem człowiek, który "masturbował sie przy małych dzieciach"? W najbliższym czasie postaramy się powrócić do tematu. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 4
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (7)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Emi
9 miesięcy temu 7
Artykuł o dwóch różnych osobach....
~ Ozzie
9 miesięcy temu ocena: 50%  6
Za kradziez batonika albo obraze urzedasa prokuratury juz by siedzial.
~ Albert Pierrepoint
9 miesięcy temu ocena: 50%  5
Jest jeszcze w Krynicy?
~ Ala
9 miesięcy temu 4
15 minut po zajsciu zoatał usunięty
~ ner
9 miesięcy temu ocena: 100%  3
Tu się nic kupy nie trzyma. Autor twierdzi, że to Mariusz C., dalej pisze, że: "Udało nam się ustalić i potwierdzić telefonicznie, że Mariusz C. przebywa obecnie w areszczcie". Oficer policji potwierdza, że facet siedzi. Bilokacja? Nieee. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia. BTW, krynicka policja potwierdziła, że była tego typu interwencja?
~ Graża
9 miesięcy temu ocena: 50%  2
Poczytajcie ile razy już siedział... Czy nie można w jakiś sposób powstrzymać zwyrola? Są chyba sposoby?
~ pffff
9 miesięcy temu ocena: 63%  1
policja jak zwykle dała dupy
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.