› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Hulajnogi jeździły na pumptracku

› bieżące miesiąc temu    8.08.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Hulajnogi jeździły na pumptracku fot. MOSIR Elbląg

W ramach akcji „Wakacje z MOSiR-em” po raz pierwszy w Elblągu zostały rozegrane wyścigi na hulajnogach na pumptracku przy ulicy Kłoczowskiego Nad Jarem. Zawody przyciągnęły zarówno uczestników, jak i kibiców i okolicznych mieszkańców, którzy mogli korzystać z dodatkowych atrakcji, takich jak elektryczne gokarty, strefa gamingowa czy smakołyki z grilla.

Na torze została wyznaczona i oznakowana trasa około 100 metrów, którą zawodnicy i zawodniczki pokonywali po kolei. Mieli oni dwie próby. Podczas każdego startu mierzony był czas, a podstawą klasyfikacji był najszybszy przejazd. Miłośnicy hulajnóg w ekspresowym tempie pokonywali bandy, łuki i wzniesienia – najszybszy przejazd nieco przekroczył 12 sekund, najwolniejszy zaś to sekund 20, co świadczy o wysokim poziomie młodych zawodników.

Turniej toczył się z podziałem na kategorie: chłopcy 8-10 lat i 11-14 lat oraz dziewczynki, gdzie zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymali pamiątkowe puchary. Zwycięzca w danej kategorii dodatkowo otrzymał voucher do Pizzerii La Capra w Elblągu.

Podczas imprezy była także możliwość jazdy na gokartach elektrycznych na wydzielonym placu, skosztowania potraw z grilla oraz skorzystania ze strefy gamingowej, gdzie na miłośników czekały gry komputerowe. Atrakcje te zapewniła firma spawalnicza i biuro pracy WAITW, właściciel sklepu z rowerami elektrycznymi E-Bike, a także Gaming Room’u.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim zawodnikom za sportową walkę i zachowywanie zasad fair play. Zachęcamy do wzięcia udziału w pozostałych imprezach, organizowanych w ramach programu Wakacje z MOSiR-em.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.