› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Henryk Słonina popiera tylko Witolda Wróblewskiego - informacja nadesłana

› polityka ponad rok temu    17.06.2013
Redakcja elblag.net
komentarzy 4 ocen 8 / 50%
A A A
Henryk Słonina popiera tylko Witolda Wróblewskiego - informacja nadesłana fot. Konrad Kosacz/elblag.net

Henryk Słonina dementuje informacje, jakoby miał poprzeć kandydata SLD Janusza Nowaka na Prezydenta Elbląga. Wiadomość taka pojawiła się 16 czerwca br. na jednym z elbląskich portali internetowych. Dziś 17 czerwca, Komitet Wyborczy Witolda Wróblewskiego przysłał oświadczenie byłego prezydenta. Jego treść publikujemy poniżej.

W związku z podaniem nieprawdziwych informacji przez Sekretarza Generalnego SLD K. Gawkowskiego oświadczam, iż nie popieram kandydata SLD Janusza Nowaka na Prezydenta Elbląga. Jedynym kandydatem, którego popieram jest Witold Wróblewski, co potwierdziłem pisemnie w materiałach wyborczych. To w mojej ocenie najlepszy kandydat i osoba najbardziej kompetentna do sprawowania urzędu Prezydenta. Pana K. Gawkowskiego nie miałem okazji poznać osobiście i nigdy nie prowadziłem z nim żadnych rozmów. Moja współpraca z Januszem Nowakiem została natomiast zakończona w 2010 roku, kiedy to w wyborach samorządowych elbląskie struktury SLD nie udzieliły mi poparcia. W załączeniu przekazuję list poparcia dla Witolda Wróblewskiego, który odczytany został podczas konferencji prasowej KWW w dniu 29.05.2013 roku. 

Henryk Słonina

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (4)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Michał Leszczyński
ponad rok temu ocena: 33%  4
Panie Henryku wstyd wstyd !!! zmienia pan przekonania jak koledzy Dziewałtowscy, Zielińscy, wstyd !!!
~ Sztumiak
ponad rok temu ocena: 67%  3
Słonina obraził się na Nowaka w 2010 r gdy ten nie pozwolił wraz z radnymi SLD sprzedać EPEC. Na ostatniej sesji Rady Miejskiej klub SLD był jedynym, któremu nie podziękował za współpracę. Widać, że pamiętliwy jest ten Heniu.
~ niedoszły inwestor
ponad rok temu ocena: 85%  2
Panie Słonina, a kogo to obchodzi. Za pana prezydentury, wraz z kolegami Bocheńskim, Wróblewskim i koleżanką Czajkowską narobiliście więcej szkód dla miasta niż dobrego. Inwestorzy do tej pory nie chcą przychodzić do Elbląga, po tym, jaka gehennę musieli przejść żeby dostać jakiekolwiek pozwolenie albo zgodę. My Panu już dziękujemy, nie chcemy starego BETONU z powrotem w urzędzie. Może Nowaczyk nie błysnął swoją prezydenturą, ale na pewno zrobił jedną pożyteczną rzecz. Wymienił asekurantkę Czajkowską na Kobietę "z jajami" która nie boi się otwartości na inwestycje i inwestorów w Elblągu. Zna się na tym co robi i wie w jakim kierunku powinno iść miasto. Takich ludzi potrzeba w urzędzie a nie leserów i asekurantów i opier...alaczy.
~ dobra postać
ponad rok temu ocena: 0%  1
Popierałem HS, a teraz popieram Beatę Życzkowską (Elbląg+), okręg dwa, pozycja 3. Beatka, masz nasz głos - Dąbka z Tobą
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.