› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Grudniowe spotkanie z bajką czytaną, która rozwija wyobraźnię

› rozwój i edukacja ponad rok temu    13.12.2012
Agnieszka Światkowska
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Grudniowe spotkanie z bajką czytaną, która rozwija wyobraźnię fot. www.swiatowid.elblag.pl
W nadchodzącą sobotę, 15 grudnia, w CSE „Światowid" odbędzie się ostatnie spotkanie z cyklu „Bajkowy weekend dla najmłodszych". To spotkanie z bajką czytaną, która rozwija wyobraźnię, wzbogaca słownictwo, kształtuje osobowość, koncentruje uwagę, relaksuje, rozwija umysł, kształtuje system wartości, poszerza wiedzę o życiu i świecie, daje dobre wzorce postępowania oraz uwrażliwia na potrzeby innych.
 
Tegoroczny „Bajkowy weekend dla najmłodszych" to już szósta edycja projektu. Realizowany od września, skupiał się na spotkaniach organizowanych dla dzieci, ich rodziców i opiekunów.
 
Na ostatnim, grudniowym spotkaniu powrócimy do tematu z listopadowego czytania -€“ będą bajki o krasnoludkach, Gęboludzie i Pomponie. Poza tym dzieci będą animować dużymi lalkami z włóczki - Panem Leonem i Panią Leokadią.
 
„Bajkowy weekend dla najmłodszych” to propozycja CSE „Światowid" dla dzieci  w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Bajki, tradycyjnie już, przeczyta Irena Adamiak - aktorka Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu.
 
Najbliższe spotkanie w ramach „Bajkowego weekendu dla najmłodszych” odbędzie się w sobotę, 15 grudnia o godz. 11.00, na Scenie na Piętrze w CSE „Światowid”. Wstęp wolny.
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.