› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Gosia Andrzejewicz zaśpiewa w Restauracji Amore Mio

› zapowiedzi 8 miesięcy temu    3.11.2019
Marcin Mongiałło
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gosia Andrzejewicz zaśpiewa w ElbląguGosia Andrzejewicz zaśpiewa w Elblągu fot. Restauracja Amore Mio / Marcin Mongiałło, Elblag.net

Gosia Andrzejewicz to wokalistka, która 15 lat temu zadebiutowała na polskiej scenie muzycznej. Od tego czasu zdobyła rzeszę fanów, którzy cenią artystkę m.in. za bardzo dobre, życiowe teksty piosenek, które wykonuje. Artystkę będziecie mieli posłuchać na żywo w Restauracji Amore Mio na Starym Rynku w Elblągu, gdzie wystąpi 15 listopada 2019 r. (piątek).

Już dziś rezerwujcie miejsca, bo bardzo szybko może ich zabraknąć. Wejście na koncert - 20 zł. Menu z karty do wyboru. Więcej informacji opublikujemy w najbliższym czasie.

Rezerwacja, informacje pod numerem telefonu: 519 426 663. 

Przypomnijmy, że ostatnim razem Gosia Andrzejewicz wystapiła na elbląskiej starówce 15 sierpnia bieżącego roku. Zainteresowanie koncertem było bardzo duże. Obsługa nie nadążała z zamawianiem potraw do stolików w ogródkach restauracyjnych Amore Mio i Molto Bene. Trzeba je było wcześniej zarezerwować. Elbląska „Mała Italia” tego dnia przyciągnęła tłumy.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 15

 • 11
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 3
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.